Міжнародний Благодійний Фонд Олександра Петровського «Солідарність» запрошує Дніпрян та гостей обласного центра на свято Дня Міста 8 та 9 вересня.

Міжнародний Благодійний Фонд Олександра Петровського «Солідарність» запрошує Дніпрян та гостей обласного центра на свято Дня Міста 8 та 9 вересня.
28332 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 10.00 до вечора кожного дня, 8 і 9 вересня, головні події будуть відбуватися на теріторіі Дніпровської Набережної від ресторану «Горець» до Фестивального причалу. 

Запрошуємо на Гастрономічний фестиваль "Ай, да, Еда!", що відбудеться під час Дня міста, 08 та 09 вересня, з 09:00 години ранку на Фестивальному причалі. Фестиваль об’єднає кращі гастрономічні і кулінарні традиції України. Гастрономічний фестиваль "Ай, да, Еда!"- це більше 20 точок ресторації стріт-фуд:
смаки Дніпра, Одеси, Києва, Тернополя, Полтави. Фестиваль - це асорті оригінальних харчових локацій, традиційні кухні, свобода смаків. Партнерами нашого заходу зроблено територію підвищеного комфорту для повноцінного відпочинку. На локації будуть встановлені відразу декілька Національних Рекордів України. Один з них - "Найбільший сендвіч" від ТМ Алан, який буде представлений гостям фестивалю в незвичайному форматі. А 120 видів закусок до пива на одній тарільці- це ще один гастрономічний рекорд, який з радістю буде подарований жителям і гостям нашого фестивалю. Діти завжди в центрі уваги-для них фотозони та інтерактиви, конкурси, призи, подарунки, майстер-класи, шоу гігантських мильних бульбашок. Для дорослих та дітей солодке свято: дитяче ігрове містечко від торгової марки «Жувіленд», яскраві фото-зони та зони для відпочинку. Весь день в суботу на сцені для Вас:
Mind The Gap (Дніпро), PILA (Бердянськ), Octopus Inc (Запоріжжя), Листи N (Дніпро), Endorphine (Кам’янське), The Lakes (Дніпро), Karyotype (Дніпро), BAKENBARDY (Дніпро), SILVERTOWN (Кам’янське) - творчість яких створить настрій та атмосферу.
Як завжди надамо сцену і для юних артистів:
Дитячі вокальні та хореографічні колективи, Вокалістка Анастасія Картвелішвілі, Театр пісні «Біс».

Але найяскравішими подарунками на День міста Дніпро будуть безсумнівно відразу кілька подій:

Міжнародний Благодійний фонд Олександра Петровського "Солідарність" дарує концерт знаменитого гурту «Попадюк Бенд» - насолодитися виступом зможе кожен бажаючий 9 вересня в 19-00 на Фестивальному причалі.

Ще один неймовірний подарунок жителям і гостям міста Дніпро робить підприємство «Новомосковський посуд» - це реєстрація рекорду України "Найдовша Набережна в Європі".

На ярмарку будуть представлені вироби кращих майстрів, умільців сучасного і народної творчості.

8 вересня, в День міста, відбудеться відкритий Чемпіонат Світу зі стронгмену - Arnold Amateur Srongman World Championship 2019 (США).
В чемпіонаті беруть участь сильні чоловіки з Білорусії, Словакиї, Польщі, Латвії. Початок змагань - 8 вересня о 12:00 на Фестивальному причалі.
Головний рефері - найсильніша людина світу Василь Вирастюк.

Міжнародний Благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» запрошує Дніпрян та гостей обласного центра на свято Дня Міста !

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео