Літургія та молебень на новий навчальний рік і початок занять культурно-духовного центру «Украінське Подвір‘я».

Літургія та молебень на новий навчальний рік і початок занять культурно-духовного центру «Украінське Подвір‘я».
194969 ПЕРЕГЛЯДІВ

Напередодні нового учбового року у Дніпровській Єпархії УПЦ КП, у святу неділю звершили Літургію та молебень на початок навчального року. 

2 вересня 2018 року, керуючий Дніпропетровською Єпархією Преосвященнійший Владика Симеон звершив Божественну Літургію у центральному єпархіальному храмі на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість».


На богослужінні був присутній меценат єпархії, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський.
Під час Літургії вознесли прохання за створення в Україні Помісної Православної Церкви, за полонених, родичі яких цього дня були присутні, а також за дітей, які просили у Господа благословення на навчання.
За богослужінням Владика Симеон звернувся до присутніх зі словами проповіді, вказавши на початку, що Спаситель часто викладав своє вчення у вигляді притч, щоб його змогли розуміти як освідчені, так і неосвічені люди.
Наприкінці Божественної Літургії Владика Симеон очолив молебень перед початком навчання дітей і разом з Олександром Володимировичем Петровським привітали численну малечу з початком навчального року і благословили дітей до школи. 

Потім усі завітали до недільноі школи культурно-духовного центру «Украінське Подвір‘я». Разом з дітьми та їх батьками, а також з новими юними вихованцями закладу поспілкувались та познайомились , переглянули презентаційний фільм , створений прес-центром Єпархії, і який виготовлений для батьків,дітей та мешканців Дніпра. 

Він у стислій формі розповідає про те, що робили діти «Украінського Подвір‘я» за минулий рік. Потім попили чай та напої, скуштували торти,солодощі та фрукти. Директор культурно-духовного центру «Украінське Подвір‘я» - Наталя Гейман розповіла про майбутні плани, розклад занять і про те, що очікує дітей у майбутньому начальному році. Владика Симеон та Олександр Володимирович Петровський побажали учням недільноі школи «Украінського Подвір‘я» вдалого учбового року та наполегливості у навчанні.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео