​Український рекордсмен-мандрівник прибуває до Дніпра.

​Український рекордсмен-мандрівник прибуває до Дніпра.
83843 ПЕРЕГЛЯДІВ

27 серпня, о 9.30, до Яхт-клубу "Січ" (м. Дніпро) прибуває український рекордсмен Антон Бондаренко, який здійснює одиночну SUP експедицію "УкраінаДобра" на SUP-борді по Дніпру та Чорному морю від Києва до Одеси. 

14 серпня в Києві український рекордсмен, мандрівник і автор благодійних акцій Антон Бондаренко дав старт новому проекту. Він планує пройти на сап-борді по річці Дніпро і Чорному морю з півночі на південь України (від Києва до Одеси). Такого раніше ще ніхто не робив, тому сплав заявлений, як Рекорд України.

Більш того, проект має соціально-благодійну складову. Цим заходом мандрівник привертає увагу до самотніх людей похилого віку. На планований 3-тижневий заплив він бере лише 430 грн (тобто розмір мінімальної соціальної виплати, яка є в Україні). Так, виживаючи в міських реаліях і в умовах дикої природи Антон хоче привернути увагу до людей похилого віку, яким також доводиться виживати тільки на пенсію - нехай не в дикій природі, але часом в не менше складних умовах.
Мандрівник стартував з Києва 14 серпня (вівторок) о 11-00 а в Дніпрі він буде 27 серпня (понеділок) о 9.30 в Яхт клубі "Січ". І саме там все готово для спілкування з Антоном Бондаренко, який здійснює таку важку подорож за ім'я добра в нашій країні.
По маршруту він планує ненадовго зупинятися у великих містах, щоб поспілкуватися з пресою.
Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» вітає нашого рекордсмена в його добрій і корисній справі і бажає успіху.

Інформація про хід проекту розміщується тут:
https: //www.facebook.com/uats.club
Маршрут: Київ-Канів-Черкаси-Кременчук-Дніпро-Запоріжжя-Нікополь-Нова Каховка-Херсон-Очаків-Одеса
Для довідки: Антон Бондаренко - не простий мандрівник. Він мандрує зі змістом, з ідеєю, з концепцією, з експериментами, з благодійними, соціальними проектами і рекордами. Зокрема, об'їздив на велосипеді Україна, збираючи кошти хворому на лейкоз хлопчику із Запоріжжя і перетнув країну на квадроциклі, щоб зібрати кошти на лікування хлопця з Києва, організував автопробіг «Вболівай за Україну» напередодні Євробачення і Чемпіонату Європи з футболу, а також встановив два рекорди : «Перетін Україною на квадроциклах з півночі на південь по максимально прямій лінії» і "Одиночний велопробіг із заходу на схід".
Більш докладно про проекти можна почитати тут: http: //spryquest.com/blog/prikluchenia_antona_bondarenko.html? L = ru.
Зараз же мандрівник-філантроп готується до чергового рекорду на SUP-борді.
SUP-борд - дошка, на якій пересуваються по воді стоячи, за допомогою гребли одним веслом. Транспорт дуже компактний, тому на ньому можна пересуватися навіть по вузьких річках і при необхідності можна взяти з собою на сушу.

Youtube-канал Антона Бондаренка

https: //www.youtube.com/channel/UCJ1L4ji9J-eBiBMsj4m-lTg

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео