У Дніпрі підняли найбільший прапор України.

У Дніпрі підняли найбільший прапор України.
195655 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вперше урочисте підняття прапору на свято відбулося не в Києві, а в Дніпрі!

З таких слів розпочав свій візит до Дніпра Петро Порошенко, президент також додав: «Це і не дивно, адже саме тут, так і не народившись, безславно загинула так звана Новоросія».
Біля історичного музею сьогодні зареєстрували одразу два рекорди «Найвищий в Україні флагшток з Державним Прапором» та «Найбільший Державний Прапор України, що височить над українським містом». Висота флагштоку 72 метри, розміри Прапора – 12 на 18 метрів.

Взяли участь у заході і чисельні представники Дніпровської Єпархії УПЦ КП на чолі з Керуючим Єпархією Преосвящейннішим Владикою Симеоном, а також діти та батьки культурно-духовного центру «Українське Подвір‘я».

Найбільший в Україні прапор розташований на вершині першого історичного пагорба Дніпра. Це практично найвища точка міста. Висота флагштока над рівнем річки Дніпро складає більше 120 метрів. Урочистості пройшли в центрі міста — навпроти Дніпропетровського національного історичного музею ім. Яворницького.

- Саме під синьо-жовтими прапорами з покоління в покоління ми, українці, боролися і боремося за власну свободу і волю України. 100 років тому вони стали офіційним прапором УНР та ЗУНР, які об’єдналися в соборну державу. Під небесним і пшеничним кольором наша армія звільнила в 2014 році від окупантів більшу частину Донбасу. Синьо-жовті прапори майорять над звільненими містами і селами, на бойових машинах, на блокпостах, над бліндажами. Вони не тільки нагадують про обов’язок захищати рідну землю, вони стали для наших воїнів оберегами і символами нашої з вами спільної майбутньої перемоги, — сказав Петро Порошенко.

Разом із президентом прапор піднімав син загиблого при звільненні Донбасу від бойовиків і російських військових ліцеїст Київського військового ліцею імені Івана Богуна Данило Маковей.
Президент України також особисто привітав і керуючого Дніпровською Єпархією УПЦ КП Преосвящейннішого Владику Симеона. У короткій розмові побажали один одному та усім парафіянам гарних свят та многіє літа.
Також Петро Порошенко взяв участь в тематичному флешмобі до Дня національного прапора, учасники якого розгорнули прапори української держави різних часів, починаючи з Київської Русі і закінчуючи сучасним прапором.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео