У Дніпрі відзначили День святих апостолів Петра і Павла.

У Дніпрі відзначили День святих апостолів Петра і Павла.
83772 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дніпровська Єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату відзначила свято Дня святих апостолів Петра і Павла.

Зокрема у кафедральному храмі святих апостолів Петра і Павла, де функціонує і Дніпровська духовна Семінарія, пройшли урочистості з нагоди престольного свята. 12 липня, ми відзначатимемо християнське свято – День святих апостолів Петра і Павла. Свято, як раз є завершенням Петрового посту, що за традицією, розпочинається в понеділок через тиждень після Трійці. Ми святкуємо пам’ять перших місіонерів Вселенської Церкви, пам’ять мужів, які своїм життям вчать нас: якщо згрішив — то покайся, якщо потерпів падіння — то вставай, виявив слабкодухість — зміцнюйся надією на Бога, віруй в Нього, люби Його. І такий шлях праведного життя у Господі нашому Ісусі Христі і приведе нас до наслідування життя вічного.

В цей день, коли Православна Церква вшановує пам’ять цих першопрестольних апостолів, Преосвященнійший Симеон, єпископ Дніпровський і Криворізький очолив святкове Богослужіння з нагоди свята у храмі святих апостолів Петра і Павла міста Дніпро. 

На заході були присутні представники Дніпровської Єпархії УПЦ КП зі всієї Дніпропетровщини. Не тільки велика кількість духовенства молилась під час Літургії. Не зважаючи на будній день, у храмі було багато парафіян. Правлячий Архієрей виголосив повчальну проповідь. У своєму слові Владика Симеон розкрив, як на прикладі апостолів Петра і Павла кожний може прийти до Бога. Вони мали різні характери, різне покликання, різний соціальний стан і так далі. Але Божественна благодать яка діяла у них, так само може діяти і у нас, варто лише прийняти Христа Воскреслого у своє серце, і незалежно хто ти є і чим займаєшся — Божественна благодать скерує тебе до омріяних осель Отця Небесного.

Богослужіння закінчилося співом та побажанням многоліття та здоров’я усім присутнім.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео