Подвійний успіх Дніпровських спортсменів.

Подвійний успіх Дніпровських спортсменів.
28201 ПЕРЕГЛЯДІВ

Успіх Дніпровських спортсменів. Плавець Андрій Говоров встановив рекорд на змаганнях в Монте-Карло, а Дніпровський шпажист Богдан Нікішин став бронзовим призером чемпіонату Європи.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» вітає наших земляків з черговими успіхами, які прославляють наше рідне місто Дніпро.

Дніпровський плавець Андрій Говоров встановив рекорд на змаганнях в Монте-Карло.
Три середземноморські країни. У кожній - по золоту. Дніпровський плавець Андрій Говоров став переможцем всіх трьох етапів змагань серії Mare Nostrum, а ще - встановив новий рекорд.
Півсотні метрів батерфляєм - такий стиль приніс перемогу дніпровському плавцю Андрію Говорова. Спортсмен завоював першість відразу в трьох серіях змагань Mare Nostrum - у Франції, Іспанії та Монако.
А на останньому виступі в Монте Карло наш земляк взагалі встановив рекорд - 50 метрів батерфляєм Андрій проплив за 22,53 секунди. До речі, попередній рекорд в 22,69 секунд також належав йому.
Mare Nostrum - це комерційна плавальна серія. Вона проходить в червні кожного року. Відкривають її заліки у Франції, далі - в Іспанії. Фініш - у Монако. За перемогу борються і чоловіки, і жінки. Як бонус - грошові винагороди.

А Дніпровський шпажист Богдан Нікішин посів третє місце на чемпіонаті Європи, який проходив у сербському Нові-Сад. Це вже друга бронза в кар'єрі спортсмена на змаганнях рівня континентальної першості.

Богдан Нікішин стартував в груповому раунді, вигравши чотири поєдинки із шести. Продовжив виступ в турі прямого вибування під 36-м номером.
Спочатку він вибив з боротьби угорця, далі обіграв росіянина, вирвав перемогу в італійця і розібрався з німцем.
Оступився наш земляк лише у півфіналі. Він зазнав поразки у поєдинку з дворазовим чемпіоном світу Миколою Новосьоловим з Естонії і з рахунком 9:10 і став бронзовим призером.
Це вже друга бронза Нікішина на чемпіонаті Європи. Першу спортсмен здобув у 2016-му в польському Торуні.
У цьогорічному сезоні Богдан Нікішин уже не перший раз піднімається на п’єдестал пошани міжнародної арени. На його рахунку – три срібла, які він взяв на етапах Кубку світу у Берні, Хайденхаймі й Парижі, а також золото з Ванкувера.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» пишається нашими земляками, які гідно представляють країну і Дніпро на Міжнародних аренах.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео