У Дніпрі відзначили День пам’яті та примирення і День Перемоги над фашизмом.

У Дніпрі відзначили День пам’яті та примирення  і  День Перемоги над фашизмом.
28297 ПЕРЕГЛЯДІВ

8 та 9 травня весь світ святкує перемогу над фашизмом, люди згадують воїнів, які принесли мир на землі. День Перемоги в Дніпрі відзначили і ветерани Другої Світової Війни. Взагалі в усіх містах Дніпропетровщіни пройшли масові заходи, приурочені до 73-ї річниці перемоги над нацизмом. Найбільша кількість людей прийшли до монументу Слави в обласному центрі, щоб вшанувати пам'ять загиблих в кровопролитних боях Другої Світової. Першими квіти до монументу Слави поклали ветерани війни.Також квіти до монумента Слави поклали учасники АТО, духовенство, керівники міста та області,представники громадськості та тисячі дніпрян. 

Після покладання, ветерани АТО не покинув площі перед монументом, а разом з численною поліцією рассосредоточілісь по периметру. А посередині встали бійці з плакатом «Зламали хребет Гітлеру, зламаємо і Путіну». Потім сотні людей з портретами і квітами, з піснями «День Перемоги» і «Катюша» пройшли до пам'ятника і рушили на Фестивальний причал.

Як зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов – «На жаль, в нашій країні деякі політики займаються спекуляціями і хочуть, замість вшанування загиблих героїв, стовкнути людей. Створюють атмосферу ненависті. Я особисто вважаю недоцільними будь-які марші та демонстрації. Ми маємо молитися за померлих героїв та мир на нашій землі. Звертаюсь до усіх мешканців регіону — треба відзначати ці дні у колі родини, згадаєувати про подвиг наших дідів та прадідів, вшанувати його квітами до могил загиблих у Другій світовій війні».

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» вшановує пам’ять про загиблих героїів у Дні Примирення та Перемоги над фашизмом і бажає усім дніпрянам мира,добра та толерантності один до одного.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео