Дніпро першим в Україні зустрів Благодатний вогонь із Єрусалиму

Дніпро першим в Україні зустрів Благодатний вогонь із Єрусалиму
84688 ПЕРЕГЛЯДІВ
Завдяки ініціативі та зусиллям мецената і патріота Дніпра, президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Петровського, а також мецената і волонтера Еміля Арутюняна, благодатний святий вогонь з Ізраїлю був доставлений першим в Україну саме в місто Дніпро.

Вже 7 квітня о 19.00 в аеропорту Дніпра зустрічали делегацію, яка доставила чартерним рейсом святий вогонь у спеціальних контейнерах до України. 

 Окрім ініціаторів дійства, на борту перебував і представник Дніпровської Єпархії УПЦ КП, настоятель храмовому комплексу «Різдва Пресвятої Богородиці», протоієрей Віталій Лопушанський, котрий представляв на Святій Землі наше духовенство, а також представник Вірменської громади Дніпра Нарек Будагян.

Зустрічали Українську та Дніпровську делегацію Єпископ Дніпровський та Криворізький УПЦ КП Владика Симеон, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, настоятель Вірменської апостольської церкви св. Григора Лусаворича Тер Амазасп, заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Батура, представники громади Дніпра та духовенства УПЦ КП.

Одразу в аеропорту благодатний вогонь передали керівникам Єпархій. Від Дніпровської Єпархії УПЦ КП благодатний вогонь з рук Олександра Володимировича Петровського отримав Єпископ Дніпровський та Криворізький УПЦ КП Владика Симеон. 

Представники української делегації в Ізраїлі Еміль Карленович Арутюнян та Нарек Будагян урочисто передали святий вогонь настоятелю Вірменської апостольської церкви св. Григора Лусаворича Тер Амазаспу.

А потім чисельна делегація відправилась до центрального єпархіального храму Дніпровської Єпархії УПЦ КП «Несподівана радість». 

 Там їх чекали багато сотен парафіян та представників громади Дніпра. Благодатний вогонь зустріли з радістю. Після вітальних слів та духовної церемонії кожен бажаючий зміг долучитися до святої та доброї справи і забрати частинку благодатного вогню до себе і поділитися їм зі своїми близькими.

Саме Дніпровська єпархія УПЦ КП роздає Благодатний вогонь усім віруючим! У всіх церквах УПЦ КП під час всеношної горів Благодатний вогонь! Буде він у церквах 40 днів і кожен житель Дніпра зможе у будь який час доторкнутися до історії.

Благодатний вогонь, котрий доставив до Дніпра меценат і патріот, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Петровський символізує єдність дніпрян і українців та їх любов до міста та країни.

В той же вечір вогонь був доставлений і в храм «Різдва Пресвятої Богородиці» та в інші храми УПЦ КП в Дніпрі та Дніпропетровської області.

Також вогонь доставили одразу і в центральний Вірменський Храм Дніпра-Вірменську апостольську церкву св. Григора Лусаворича.
І одразу ж військові капелани повезли вогонь на передову для наших захисників.

Свято прийшло до усіх нас! Христос воскрес! Воістину Воскрес!
Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео