buttons

Спільні добрі справи

Спільні добрі справи

11.09.2021

Свято вишиванки співпало з днем народження факультету бізнесу економіки та міжнародних відносин в університеті митної справи та фінансів . Факультет відзначив свій 29 рік народження. Серед гостей – представники міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського “Солідарність”.
Є на факультеті рідкісна для нашого часу спеціальність – соціальне забезпечення. Студенти, які навчаються за цією спеціальністю – небайдужі та активні молоді люди, які тісно співпрацюють з Міжнародним благодійним фондом Олександра Петровського “Солідарність”.
В цей урочистий для факультету день від імені фонду найкращих волонтерів та активістів відзначили подяками. Чимало добрих та корисних справ зроблено студентами факультету спільно з фондом. Остання подія – висадка зелених насаджень в Дніпропетровському будинку-інтернаті для дітей з особливими потребами. Чимало добрих слів було сказано на адресу майбутніх фахівців які навчаються за спеціальністю соціальне забезпечення.
“Хотілося б побажати всім студентам успіхів, нехай вони будуть спрямовані на добро та позитив і будуть небайдужі, нехай вони залишаються такими ж справжніми, яким вони є “ – побажала учасникам заходу віцепрезидентка міжнародного благодійного фонду “Солідарність” Яна Іванілова.

ru_RU