У ДНІПРІ ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ - РЕКВІЄМ "ДНІПРО ПАМ'ЯТАЄ", ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ'ЯТІ ПАТРІОТА НАШОЇ КРАЇНИ ВАСИЛЯ СЛІПАКА. (ВІДЕО)

У ДНІПРІ ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ - РЕКВІЄМ "ДНІПРО ПАМ'ЯТАЄ", ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ'ЯТІ ПАТРІОТА НАШОЇ КРАЇНИ ВАСИЛЯ СЛІПАКА. (ВІДЕО)
113897 ПЕРЕГЛЯДІВ

Концерт - реквієм пам'яті Героя України Василя Сліпака пройшов 29 червня 2019 року за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність" в Дніпровському Національному академічному українському музично - драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченко, в рамках III Міжнародного відкритого музичного марафону пам'яті видатного українського співака і справжнього воїна Василя Сліпака, котрий пройшов у деяких містах України та в США і у Франції. Співорганізатором міжнародної частини став брат відомого співака Орест Сліпак. В обласному центрі Дніпропетровщини концерт - реквієм мав назву "Дніпро пам'ятає". Вшанувати пам'ять легендарного українського патріота прийшли жителі нашого міста, духовенство, представники громадських та релігійних громад Дніпра, ветерани війни та праці, волонтери та козаки.

Перед  присутніми зі сцени, виступили віце - президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність" - Яна Юріївна Іванілова та відома волонтерка і активістка Людмила Шамрай, які відзначили важливість проведення таких подій в Дніпрі та взагалі в Україні  

Священники Дніпровської єпархії Православної церкви України - секретар єпархії, протоієрей Віталій Лопушанський, протоієреї Михаїл Стіньо і Дмитро Поворотний провели молебень та помянули всіх полеглих за волю України воїнів на східному фронті.

Актори та артисти Дніпровського Національного академічного українського музично - драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка подарували глядачам яскравий, патріотичний концерт, котрий зачепив душу кожного в залі. Деякі люди навіть не змогли стримати сліз.

У програмі концерту були твори з репертуару Василя Сліпака, патріотичні та ліричні пісні, літературні та хореографічні композиції у виконанні провідних майстрів сцени, артистів драми та балету театру.
Диригент - заслужений діяч мистецтв України Юрій Бєдник, балетмейстер заслужений діяч мистецтв України Олексій Коваленко. Також порадувала глядачів запрошена гостя - солістка Дніпровського будинку органної та камерної музики Галина Охотник. Ведучими концерту стали Вероніка Голованьова та Ігор Кирильчатенко. І в черговий раз глядачи змогли насолодилася драматичною майстерністю заслуженої артистки України, директора театру - Оксани Іванівни Петровської.

По завершенні концерту - реквієму глядачі оплесками подякували колективу театра за вшанування пам'яті Василя Сліпака. 
За дорученням воїнів Січеславщини, що перебувають в зоні проведення ООС, ГВО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України", Дніпровської "Ассоціації учасників АТО", капеланського відділу Дніпровської єпархії ПЦУ - співробітники Служби економічної безпеки України нагородили орденами "За волонтерську діяльність" директора і художнього керівника театру Оксану Іванівну Петровську, віце - президента Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність" Яну Юріївну Іванілову та козака Всеукраїнської об'єднаної Академії козацтва Олександра Бощановського.

Нагородження проводив Генерал - полковник СЕБ України 
Мельниченко В. І.

&t=15s">&t=15s

 

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео