Дітей Дніпровського Будинку-Інтернату з особливими потребами привітали зі святом Пасхи Христової.

Дітей Дніпровського Будинку-Інтернату з особливими потребами привітали зі святом Пасхи Христової.
140636 ПЕРЕГЛЯДІВ

Напередодні свята Великодня  юних вихованців КЗ «Днiпропетровський дитячий будинок-iнтернат» ДОР для дітей з інвалідністю привітали представники Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» та духовенство Дніпровської єпархії Православної Церкви України. Секретар єпархії та настоятель храмового комплексу «Різдва Пресвятої Богородиці» протоієрей Віталій Лопушанський разом із намісницею Свято-благовіщенського жіночого  монастиря ігуменею  Наталією (Кудрянською) та матушкою Єлізаветою провели святкове  богослужіння. Отець Віталій окропив усіх присутніх та свіжовипечені пасочки  святою водою та побажав здоров’я, божого благословіння і поздоровив зі святом Пасхи Христової. Освятили заздалегідь,  для зручності.  Для того, щоб зранку діти скуштували вже освячену іжу і в гарному настрої зустріли новий і святковий день. А саме сьогодні, 27 квітня,  до дітей з особливостями завітали їх справжні друзі.  

Секретар Дніпровської Єпархіі  ПЦУ, протоієрей Віталій Лопушанський з представниками духовенства, віце-президенти Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського 
«Солідарность» Яна Іванілова і Світлана Сербіна завжди опікуються дітьми і допомагають разом із фондом закладу.

Провели святковий захід поруч з новим  храмом Святителя і  Чудотворця Миколая, який побудував і подарував дітям та мешканцям Дніпра  президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з друзями. Нова невеличка споруда носить назву «Храм Святителя і Чудотворця Миколая» і відтепер є  справжнью духовною підтримкою для дітей з особливими потребами, вихователів, викладачів та парафіян цього району обласного центру. І відтепер у цій капличці вже проходять богослужіння.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео