Дніпро першим в Україні зустрів Благодатний вогонь із Єрусалиму

Дніпро першим в Україні зустрів Благодатний вогонь із Єрусалиму
Фотограф: МБФС / УНТ
Cкачивать и публиковать фото можно только с указанием имени фотографа и источника, где взято фото
МБФС МБФС 16:19
Завдяки ініціативі та зусиллям мецената і патріота Дніпра, президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Петровського, а також мецената і волонтера Еміля Арутюняна, благодатний святий вогонь з Ізраїлю був доставлений першим в Україну саме в місто Дніпро.
Вже 7 квітня о 19.00 в аеропорту Дніпра зустрічали делегацію, яка доставила чартерним рейсом святий вогонь у спеціальних контейнерах до України. Окрім ініціаторів дійства, на борту перебували і представники Дніпровської Єпархії УПЦ КП, котрі представляли на Святій Землі наше духовенство.
Зустрічали Українську та Дніпровську делегацію Єпископ Дніпровський та Криворізький УПЦ КП Владика Симеон, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, настоятель Вірменської апостольської церкви св. Григора Лусаворича Тер Амазасп, заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Батура, представники громади Дніпра та духовенства УПЦ КП.
Вже в аеропорту благодатний вогонь передали керівникам Єпархій, а потім чисельна делегація відправилась до центрального єпархіального храму Дніпровської Єпархії УПЦ КП «Несподівана радість». Там їх чекали багато сотен парафіян та представників громади Дніпра. Благодатний вогонь зустріли з радістю. Після вітальних слів та духовної церемонії кожен бажаючий зміг долучитися до святої та доброї справи і забрати частинку благодатного вогню до себе і поділитися їм зі своїми близькими.
Саме Дніпровська єпархія УПЦ КП роздає Благодатний вогонь усім віруючим! У всіх церквах УПЦ КП під час всеношної горів Благодатний вогонь! Буде він у церквах 40 днів і кожен житель Дніпра зможе у будь який час доторкнутися до історії.
Скачать
1280×960
1000×750
600×450
420×315
Скачать
Формат файла
JPG
Размер
1280×960
Альбом
УПЦКП
Просмотры
52 просмотра
Скачиваний
0
Похожие фотографии