Джонні Депп підтримав українського режисери Олега Сенцова

Джонні Депп підтримав українського режисери Олега Сенцова
109047 ПЕРЕГЛЯДІВ

     В рамках кампанії "Ув'язнені за мистецтво" актор Джонні Депп підтримав незаконно ув'язненого в РФ українського режисера Олега Сенцова.
    Правозахисники Voice_Project розпочали соціальний проект «Ув'язнені за мистецтво». В його рамках відомі митці зі всього світу привертатимуть увагу до своїх колег - митців, письменників, журналістів, ув'язених за політичними мотивами.

     «Свобода слова сприймається як належне, лише доки вона є. Ми говоримо про тих, хто висловлюється, про тих, хто потрапив до в'язниці за те, що голосно кажуть про своє інакомислення. Ми повинні встати на захист один одного, незалежно від відстані, незалежно від кордонів. Ви ніколи не знаєте, коли будете мати потребу на таку ж саме відповідь», - пишуть на офіційному сайті проекту.
     До кампанії окрім голівудського актора також долучилися Пітер Габріель (британський музикант, композитор, поет), Надія Толоконникова (гурт Pussy Riot), Алекс Еберт (американський співак, композитор, музикант; вокаліст і автор пісень для гуртів Ima Robot и Edward Sharpe and the Magnetic Zeros), Том Морелло (американський гітарист) і Ана Тіжу (франко-чилійська співачка). Вони виступають від імені митців усього світу, позбавлених волі за свободу слова.
     Мета проекту активізувати зусилля зі звільнення ув'язнених .
     Кожен художник працює в парі з колегою, який на даний момент знаходиться у в'язниці та чия інформація про арешт відображається на поліцейських дошках. Речі, що несуть цей вражаючий образ будуть продаватися, а зароблені кошти будуть використовуватись для інформаційних промо кампаній.

 

     Повідомляє Міністерство культури України


Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео