Україна високо цінує підтримку Норвегії

Україна високо цінує підтримку Норвегії
217431 ПЕРЕГЛЯДІВ

     На цьому наголосив Посол України у Королівстві Норвегія Вячеслав Яцюк під час зустрічі з Міністром закордонних справ Норвегії Борге Бренде, що відбулася 11 листопада ц.р. Посол України висловив вдячність за тверду позицію Норвегії щодо обумовленості міжнародних санкцій проти Росії виконанням Мінських домовленостей та повним відновленням територіальної цілісності України.

     Міністр закордонних справ Норвегії дав високу оцінку результатам офіційного візиту Президента України Петра Порошенка у Норвегію 18 жовтня ц.р., який сприяв виведенню українсько-норвезького партнерства на якісно новий рівень. У цьому контексті, особлива увага під час зустрічі була приділена забезпеченню належної реалізації домовленостей, досягнутих у рамках візиту Президента України, та підтримання нової динаміки у двосторонніх відносинах. Борге Бренде підтвердив налаштованість Норвегії продовжувати надавати підтримку для цілей внутрішніх реформ у нашій державі, з особливим наголосом на реформі судової системи, антикорупційних заходах, підвищенні ефективності державного управління. «Ефективність внутрішніх перетворень є найкращою стратегією для успішного подолання Українською державою нинішніх непростих випробувань», – наголосив під час зустрічі Міністр закордонних справ Норвегії.

     У ході зустрічі було також обговорено низку практичних кроків, які б могли сприяти збільшенню норвезьких інвестицій в українську економіку. Вячеслав Яцюк поінформував Міністра закордонних справ Норвегії про початок практичної роботи з реалізації домовленості, досягнутої в рамках візиту Президента України у Норвегію, щодо створення українсько-норвезького консультативного механізму з питань європейської інтеграції. У свою чергу, Борге Бренде пообіцяв приділити належну увагу проблематиці України під час головування Норвегії у Раді Міністрів Північних країн у 2017 році.

 

     Повідомляє Міністерство закордонних справ України


Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео