Дружина Президента відкрила перший Український Форум Шовкового Шляху

Дружина Президента відкрила перший Український Форум Шовкового Шляху
108837 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко відкрила перший Український Форум Шовкового Шляху. У заході також взяли участь заступник Глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків, Перший Віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко, Віце-прем'єр-міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, Надзвичайний і Повноважний Посол Китаю в Україні Ду Вей, голова Міжнародної торгової палати Шовкового шляху Люй Цзяньчжун, представники бізнесу та влади України й Китаю.

     Марина Порошенко наголосила, що Україна має міцні й стабільні відносини з Китаєм, в основі яких лежить багаторічна дружба між двома народами, взаємна повага, довіра та рівність. «Україна та Китай впевнено розвивають дипломатичні, економічні та культурні зв'язки, співпрацюють у сферах науки і технологій, освіти, спорту і туризму, а також мають широкий потенціал для подальшого поглиблення різносторонньої взаємодії», - звернулась до учасників Форуму дружина Президента.
     Дружина Глави держави підкреслила, що наша країна має значний внутрішній потенціал для розвитку, унікальне географічне положення та гарні відносини з Європейським Союзом – усе це дозволяє нам стати особливим партнером для Китаю у проекті «Один пояс – один шлях».
     За словами пані Порошенко, новий Шовковий шлях – це не просто транспортний маршрут, це багатовимірний процес наближення Китаю до Європи та створення нових економічних і культурних зв'язків. «Взаємовигідні українсько-китайські відносини мають слугувати втіленню спільних мрій двох народів щасливо жити у міцних, незалежних та процвітаючих країнах, де створені всі умови для національного відродження», - наголосила вона.

     Марина Порошенко розповіла учасникам Форуму, що в неділю, 6 листопада у рамках китайської ініціативи побудови Нового Шовкового Шляху був підписаний перший грантовий договір між Благодійним Фондом Порошенка та Міжнародною торговою палатою Шовкового Шляху, спрямований на розвиток інклюзивного освітнього середовища в Україні.
     Ідею нових можливостей Шовкового Шляху у 2013 році озвучив Голова Китайської Народної Республіки пан Сі Цзіньпін. Сьогодні Шовковий Шлях позиціонується як «оновлена модель співпраці євразійських народів, яка сприятиме розбудові економіки не лише регіону Центральної Азії, але й всієї осі Китай-Європа». У запропонованій ініціативі чільне місце відводиться створенню безперебійного функціонування транспортного коридору від Європи до Китаю і від Центральної Азії до Перської затоки, зокрема через Україну.

 

     Повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України


Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео