Всеукраїнська Премія " Жінка ІІІ тисячоліття" - серед переможниць і видатні жінки Дніпра.

Всеукраїнська Премія " Жінка ІІІ тисячоліття" - серед переможниць і видатні жінки Дніпра.
222091 ПЕРЕГЛЯДІВ

18 листопада 2017 р. в залі Київського Національного Академічного театру оперети відбулась Х Ювілейна церемонія нагородження Всеукраїнської Премії "Жінка III тисячоліття". 

Відзначимо, що премією нагороджуються жінки, які досягли успіху в особистому і професійному житті, займаються благодійністю, які беруть участь у громадському житті, а також досягли успіху в різних сферах: науці, мистецтві, спорті. Свої статуетки в цей вечір отримали депутати, лікарі, актори театру і волонтери.

В цьому році були нагороджені успішні і видатні жінки України. Серед них і видатні особистості Дніпра - Директор Дніпропетровського академічного музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка, заслужена артистка України Оксана Петровська та меценат, волонтер та підприємець Вергуш Арутюнян. Вони є справжніми патріотами Дніпра та України і ведуть активну громадську діяльність направлену на зміцнення нашої громадськості та української державності. Після отримання нагород у своїй промові зі сцени і Оксана Іванівна і Вергуш Фероївна звернули увагу на те. що необхідно підтримувати нашу українську культуру. допомогати нашим воїнам , які зберегають наш спокій и мир. Особливу увагу треба звернути і на наших волонтерів, які показують суспільству дива героїзму та патріотизму. 

Серед представниць Дніпропетровщини, відзначених на церемонії також 11-разова чемпіонка України, Європи та світу, майстер спорту міжнародного класу в кульовій стрільбі Наталія Мудрик з Кривого Рогу і екс-королева краси Дніпропетровська Лілія Ватсон. Серед інших переможниць в розділі "Знакова постать" – народний депутат України Ірина Луценко і директор Інституту раку, заслужений лікар України Олена Колесник, в розділі "Рейтинг" – генеральний директор ТДВ "Трембіта" Стелла Станкевич, мати будинку сімейного типу (22 дітей) Орися Примак (м. Рівне), паралімпійська чемпіонка з карате Карина Янчук, начальник управління освіти Шевченківської РДА м. Києва Євгенія Ярова, , лейтенант міліції (в запасі, травмована при затриманні правопорушника), , генеральний продюсер телеканалу ZIK, журналіст Наташа Влащенко, голова сільської ради Гайсинського району Катерина Романенко, директор ліцею "Наукова зміна", заслужений працівник освіти України Марія Лисенко, громадянка Ісландії, яка пропагує українську культуру – Марія Шрамко,та навіть спеціальний гість церемонії – громадянка Швеції Маделейн Волгрен Вікері, а також представниці малого і середнього бізнесу, дизайнери, громадські діячки.

Церемонія нагородження – це визначна подія для країни і водночас зворушливе свято
В цей день тут були присутні всі обов'язкові атрибути красивої церемонії. Від входу до залу для глядачів і гостей проводжала червона килимова доріжка, на якій преса чинно обдаровувала фотоспалахами жінок у вечірніх сукнях і одягнених з голочки чоловіків. Зірок вечора обсипали пелюстками троянд. Інтелігенцію пригощали вином і вручали подарунки від спонсорів. Абсолютно всі гості з задоволенням позували перед фотографами і робили селфі на тлі «доріжки». В кулуарах йшло добре спілкування та активне знайомство.

Тож Х Ювілейна церемонія нагородження Всеукраїнської Премії "Жінка III тисячоліття" черговий раз підкреслила важливість активної громадянської позиці українських жінок.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео