Марина Порошенко привітала молодь Миколаєва з Міжнародним днем студента

Марина Порошенко привітала молодь Миколаєва з Міжнародним днем студента
27569 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Дружина Президента України Марина Порошенко під час робочої поїздки до Миколаєва привітала студентів Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського з Міжнародним днем студента. Разом із вихованцями одного з найстаріших вищих навчальних закладів на півдні України Перша леді заповнила сторінки загальнонаціонального проекту «Книга Миру». Дружина Глави держави також передала в Миколаївську обласну дитячу лікарню медичні препарати від словенської фармацевтичної компанії KRKA.
     Під час урочистостей із нагоди Міжнародного дня студентів Марина Порошенко зауважила, що юні й прогресивні українці завжди стояли в авангарді історичних змін.
     «Ми пам'ятаємо, як молоді українські серця були надійним щитом у боротьбі за відродження України. І в цьому переліку варто згадати нескорений дух студентів у бою під Крутами, прагнення молоді відстоювати національні інтереси під час Студентської революції на граніті, а також прорив України в новий цивілізаційний вимір у ході Революції Гідності", - сказала дружина Президента.
     Марина Порошенко зазначила, що саме студенти були першими, хто восени 2013 року не побоявся виступити проти тих, хто намагався вкрасти в нас мрію про європейське майбутнє. "І сьогодні гарячими серцями й талановитими руками української молоді пишеться наша новітня історія», - додала вона.
     Миколаївщина стала сьомим регіоном України, де Дружина Президента презентувала національний проект «Книга Миру». Марина Порошенко наголосила, що «в сучасних умовах цінність миру набула особливої ваги, тому ця Книга – це своєрідна молитва дітей та молоді за мирне життя в країні».
     Юні мешканці Миколаєва створили свій розділ у цій Книзі. Студенти, чиї батьки захищають територіальну цілісність і незалежність нашої держави, залишили сімейні фотографії та вписали свої побажання про мирне майбутнє. Разом із ними запис залишили й викладачі: Олександр Смірнов, який проходив службу в зоні АТО у складі 79-ї окремої аеромобільної бригади та Станіслав Кучирина, який брав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей.
     Марина Порошенко подякувала воїнам за мужність та відвагу в захисті України від агресора, за важливу просвітницьку місію у викладанні історії та військової справи як світоглядних основ громадянина. У якості оберега пані Порошенко подарувала захисикам ікони.
     На пам'ять про зустріч Олександр Смірнов вручив Дружині Президента збірку «Миттєвості війни», в якій опублікована його стаття в розділі «Військові будні. Спогади учасників антитерористичної операції».
     У ході візиту в Миколаївську обласну дитячу лікарню дружина Президента відвідала відділення інтенсивної терапії новонароджених та передала благодійний сертифікат і ліки від словенської компанії KRKA. Серед гуманітарної допомоги – близько двох тисяч одиниць медичних препаратів 17-ти найменувань. Зокрема, препарати, які можна застосовувати для дітей онко-гематологічної групи як супроводжуючої терапії, а також антибіотики, засоби для лікування гострих запальних захворювань дихальних шляхів, гормональні та протигрибкові засоби.
     За словами в.о. головного лікаря Дмитра Гоцуляка, надана допомога вкрай актуальна, адже щодня в стаціонарі обласної лікарні обслуговується близько 500 маленьких пацієнтів, а щороку – понад 16 тисяч дітей.

 

     Повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України


Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео