У Києві стартувала «IT-школа Samsung»

У Києві стартувала «IT-школа Samsung»
217499 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Учні з різних загальноосвітніх навчальних закладів, що вдало написали тести з математики та інформатики, приступили до занять в «IT-школі Samsung».

     Проект реалізується як освітня ініціатива компанії «Samsung Electronics Україна» за підтримки Міністерства освіти і науки України та у тісній співпраці з Інститутом модернізації змісту освіти. Метою проекту є підвищення якості цифрової грамотності учнівської молоді України, формування стійких навичок програмування засобами неформальної освіти школярів, створення оптимальних умов для здобуття освіти якісно нового рівня.

     В рамках даного проекту заплановано безкоштовне навчання учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів об'єктно-орієнтованому програмуванню.

     Навчальний курс розрахований на 126 годин і дозволить учням отримати якісні теоретичні знання і практичні навички з об'єктно-орієнтованого програмування. Компанія Samsung забезпечує навчання також викладачами - фахівцями у галузі навчання об'єктно-орієнтованому програмуванню.

     На початку листопада в Києві було відкрито сучасні комп'ютерні класи в двох столичних навчальних закладах: Русанівському ліцеї та Природничо-науковому ліцеї №145.

     8 листопада відбулося урочисте відкриття першого комп'ютерного класу в рамках пілотного проекту «IT-школа Samsung» за участі заступника      Міністра освіти і науки України Павла Хобзея та Президента компанії «Samsung Electronics Україна» пана Джей Сул Ю в Природничо-наукового ліцею №145.

     На відкритті Павло Хобзей зазначив що Міністерство освіти і науки розраховує на подальше розширення горизонтів співпраці у запровадженні різноманітних освітніх проектів та зміцненні матеріальної бази освітніх закладів України.

     Урочисте відкриття другого комп'ютерного класу в навчальному закладі на лівому березі Києва - Русанівському ліцеї здійснили директор українського центру розробок і досліджень Samsung Андрій Фісуненко, заступник начальника управління освіти Дніпровського району міста Києва Галина Тодосова і директор школи Ірина Бельцевіч.

 

     Повідомляє Міністерство освіти і науки України


Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео