Державно-приватне партнерство у галузі освіти є успішним

Державно-приватне партнерство у галузі освіти є успішним
135922 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Міністерство оcвіти і науки України має план щодо підтримки розширення автономії вищих навчальних закладів і Уряд його підтримує. Про це зазначив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із курсантами та професорсько-викладацьким складом Херсонської державної морської академії. В рамках візиту Володимира Гройсмана супроводжував Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець.

     Прем'єр-міністр високо оцінив рівень підготовки курсантів та запроваджуваних у навчальному процесі у Херсонській державній морській академії технологій. За останні 5 років у матеріально-технічну базу закладу іноземними партнерами було інвестовано близько 27 млн. дол.

     Так, наразі діє 4-стороння угода між Міністерством освіти і науки України, Херсонською обласною державною адміністрацією, компанією «Марлоу Навігейшн» та Херсонською державною морською академією. Завдяки цій угоді в рамках навчального закладу було створено нову навчально-тренувальну базу.

     "Ми бачимо, що в цьому навчальному закладі створено унікальну навчально-тренувальну базу, яка не має аналогів в Україні та є надсучасною на європейському освітньому просторі. Навчально-виховний процес враховує всі сучасні вимоги Міжнародної морської організації та галузеві стандарти вищої освіти України. Це яскравий приклад того, як слід реформувати вищу освіту і робити її конкурентно спроможною на світовому ринку освітніх послуг", - наголосив Володимир Ковтунець.

     Слід відзначити, що за підсумками навчання вихованці Херсонської державної морської академії мають 100% працевлаштування.

     Нагадуємо, що 15 жовтня при Херсонській державній морській академії було утворено Міжнародний морський кластер, до якого приєдналися 17 учасників, серед яких представники іноземних компаній, Міністерство освіти і науки України, керівництво ХОДА тощо.

     Кластер дасть можливість збільшити інвестиції у розвиток матеріально-технічної бази закладу, а також створить можливості для майбутніх абітурієнів отримувати інвестиційні кошти на навчання з відстрочкою платежу на весь період навчання.

     Довідково:

     Херсонська державна морська академія утворена на базі вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут» у 2011 році та є правонаступницею Херсонського училища торговельного мореплавства, першого і найстарішого морського навчального закладу України, заснованого у 1834 році. Історія його створення і розвитку невід'ємно пов'язана з історією розбудови міста Херсона як центру кораблебудування.

     В академії здійснюється підготовка за спеціальностями «Судноводіння», «Експлуатація суднових енергетичних установок», «Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики».

     В академії та її структурних підрозділах навчається 6304 особи, з них на денній формі навчання – 3371 і на заочній – 2933 особи з усіх регіонів України. Крім того, в академії навчається 91 іноземний студент із Камеруну, Нігерії, Португалії, Єгипту, Сирії та інших країн світу.

 

     Повідомляє Міністерство освіти і науки України


Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео