МОН створює мережу сучасних навчально-практичних центрів

МОН створює мережу сучасних навчально-практичних центрів
108870 ПЕРЕГЛЯДІВ

     02-03 листопада 2016 року відбувся Всеукраїнський семінар «Впровадження сучасних будівельних технологій і матеріалів у навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів для підготовки кваліфікованих робітників», організатором якого виступили Міністерством освіти і науки України та ТзОВ «Снєжка-Україна». Захід відбувався на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова».

     В рамках семінару було презентовано програму співпраці між департаментом професійної освіти МОН України та ТзОВ «Снєжка-Україна», зокрема підписано Меморандум про співробітництво щодо підготовки кваліфікованих робітників для будівельної галузі.

    Учасники семінару також ознайомилися з матеріально-технічною базою Навчально-практичного центру «Снєжка», який створено в ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова», ознайомитися з роботою підприємства ТзОВ «Снєжка-Україна» (м. Яворів) та новітніми технологіями, що застосовуються у виробництві лакофарбових виробах Групи компаній «Sniezka».

     Учасники заходу обмінялися досвідом роботи з організації діяльності навчально-практичних центрів, що діють на базі професійно-технічних навчальних закладів. Вже впродовж трьох років ТзОВ «Снєжка-Україна» співпрацює з професійно-технічними навчальними закладами України. На базі ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури» також відкрито Навчально-практичний центр «Снєжка».

     Довідково. В роботі семінару взяли участь: Павло Хобзей - заступник Міністра освіти і науки України; Микола Кучинський - директор департаменту професійної освіти МОН України; Любомира Мандзій - директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації; Сергій Коваленко - начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом департаменту професійної освіти МОН України; Леся Васюта - начальник відділу освіти Галицького району міста Львів; Марек Павлусь - генеральний директор, Оксана Кукурудз - директор з маркетингу, Орест Журахівський - начальник відділу професійних навчань та технічних консультацій ТзОВ «Снєжка-Україна»; директори (заступники директорів) департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій, регіональних навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти, представники професійно-технічних навчальних закладів з різних областей України, роботодавці.

 

     Повідомляє Міністерство освіти та науки України


Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео