Відбудеться турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

Відбудеться турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність»
108915 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Методом жеребкування визначено перелік питань для відбіркових ігор турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Жеребкування проходило у режимі онлайн трансляції на порталі "Педагогічна преса" в рамках відкриття турніру.

     "Даний конкурс проводиться вже втретє і він є продовженням роботи, яку проводить Міністерство освіти і науки України разом з Національним банком України, спільно з Фондом гарантування вкладів, Асоціацією банків України та іншими фінансовими організаціями, що опікуються підвищенням фінансової грамотності населення України. Цей конкурс розрахований на школярів, адже вони – майбутнє нашої держави. Згодом саме вони будуватимуть економіну нашої держави", - зазначив представник Міністерства освіти і науки України в оргкомітеті турніру Роман Гладковський.

     Метою турніру є оцінка, аналіз та узагальнення результатів рівня знань учнів загальноосвітніх навчальних закладів України, які вивчають курс «Фінансова грамотність». Крім того, фінансова грамотність – це одна з ключових компетентностей, визначена в Концепції Нової української школи, як базова для оволодіння усіма українськими школярами.

     "У період, коли наша школа готується до великих змін – з 2018 року діти підуть у перший клас Нової української школи, нам потрібно підготувати школи до цих новацій. Як неодноразово зазаначала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, зміст навчальних предметів, методики їх викладання мають спрямовуватись на розвиток ключових компетентностей у школярів. Фінансова грамотність – одна з десяти ключових компетентностей, на розвиток яких орієнтуватиметься Нова українська школа", - наголосив в.о директора Інституту модернізації змісту освіти Юрій Завалевський.

     На кожне питання, що було визначено для відбіркових ігор турніру, також методом жеребкування було обрано по 2 команди, які на його основі готуватимуть презентаційні матеріали.

     Презентаційні матеріали включають: візитну картку команди (у формі відео не більше, ніж на 5 хвилин) та презентацію самого питання (не більше 25 слайдів, із використанням можливостей аудіо-, відео- супроводу та дотриманням вимог до створення презентації загальним звучанням до 15 хвилин).

 

     Повідомляє Міністерство освіти України


Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео