Запроваджується контрактна форма роботи у закладах культури

Запроваджується контрактна форма роботи у закладах культури
163162 ПЕРЕГЛЯДІВ

     В Одеській національній науковій бібліотеці відбувся семінар щодо організації та проведення конкурсних доборів на посади керівників закладів культури за участі заступника Міністра культури України Тамари Мазур, першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Ірини Подоляк та керівників відповідальних структурних підрозділі Мінкультури.
     Учасниками семінару також стали понад 70 керівників профільних структурних підрозділів обласних державних адміністрацій і Київської міської державної адміністрації, виконавчих комітетів міських рад, керівники закладів культури, а також представники Одеської обласної спілки профспілок працівників.
     Під час семінару розглядалося питання організації та проведення конкурсних доборів на посади керівників закладів культури, а також обговорювались інші питання, що виникають в ході реалізації положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури».
     «Питання впровадження контрактної системи є досить болючим, тому ми маємо разом працювати над тим, щоб зробити його більш прийнятним. Але відхід від контрактної системи є неприйнятним »,- зазначила під час свого виступу Тамара Мазур.
     Народний депутат України Ірина Подоляк наголосила на необхідності проведення таких зустрічей та обговорень.
     «Потрібно проводити подібні зустрічі частіше для того, щоб мати правдиву картину того, що і де відбувається аби оперативно реагувати на проблеми», - сказала пані Подоляк.
     Начальник управління сценічного та візуального мистецтва Мінкультури Павло Білаш поділився з учасниками семінару інформацією, яка стосується досвіду Міністерства культури щодо застосування положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо л контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури».
     «Ця дискусія є дуже корисною, адже тільки так ми зможемо вирішити усі болючі питання. Те, що ви сьогодні приїхали на семінар показує, що ситуація буде змінюватись» ,- відмітила Тамара Мазур.
     Під час семінару учасники не лише обговорили питання, що виникли в ході застосування положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», а й внесли пропозиції щодо змін Закону та розглянули інші проблемні питання.
     Завершуючи семінар, заступник Міністра культури висловила сподівання, що подальша співпраця буде настільки ж плідною і запевнила, що усі пропозиції та питання які були винесені на обговорення будуть опрацьовуватися.

 

     Повідомляє Міністерство культури України


Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео