В Україні обговорили співпрацю з музейними закладами КНР

В Україні обговорили співпрацю з музейними закладами КНР
244376 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з представниками Національного художнього музею Китаю.
     Під час зустрічі розглядалися питання налагодження тісної співпраці між музейними закладами України та КНР та зокрема з Національним художнім музеєм Китаю.
     «Місяць тому я мав честь бути присутнім на заходах в рамках Міжнародного культурного ЕКСПО Шовкового шляху. Разом з Міністром культури КНР Ло Шуганом ми обговорювали більш тісну співпрацю в подальшому. Також, я тоді наголосив, що те партнерство, яке активізувалося між Китаєм та Україною базується на культурі та на культурних відносинах», - сказав Євген Нищук.
     Директор Національного художнього музею Китаю У Вейшан виступив з пропозицією провести культурний обмін між художніми музеями національного значення двох країн.
     «Разом з посольством України в Китаї ми вже мали розмову щодо культурного співробітництва. Я сподіваюся, що ми зможемо організувати виставки і зробити це на базі національних художніх музеїв України та Китаю», - наголосив пан директор.
     Також пан У Вейшан наголосив на можливості налагодження співпраці в інших напрямках, таких як серія майстер-класів від українських митців у Китаї та навпаки, задля досягнення більш високого рівня ознайомлення з культурою кожної з країн.
     «Я вважаю, що це цікава ідея. Під час мого візиту до Національного музею Тараса Шевченка в Києві, де експонувалася виставка митців КНР «Нев′януча слава. Шана Тарасові Шевченку» був вражений роботами китайських майстрів, наскільки тонко вони змогли відчути нашого українського генія», - сказав Євген Нищук.
     Під час розмови також було окреслено подальші напрямки співпраці музеїв та залучення широкого кола мистецької аудиторії до культурного обміну між країнами.

 

     Повідомляє Міністерство культури України


Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео