У дніпровському інтернаті для дітей з інвалідністю з’явиться сучасний інклюзивний майданчик

У дніпровському інтернаті для дітей з інвалідністю з’явиться сучасний інклюзивний майданчик

Те, що колись було дитячим майданчиком перетворилось на занедбану балку. Тим часом для прогулянок малечі залишилося зовсім мало обладнаних місць на території інтернату. Тож у благодійному фонді “Солідарність” вирішили збудувати для дітей з інвалідністю великий інклюзивний дитячий майданчик.

Сьогодні почали розчистні роботи на місці майбутнього місця відпочинку. Територію у 1500 квадратних метрів вже звільнили від хащів.

“Здесь будет зона барбекю, потому что мы часто устраиваем пикники для детей. Также здесь установят беседки, в которые можно будет заезжать на коляске. И установят качели для детей с инвалидностью”, - поділилась планами будівництва віце-президентка БФ “Солідарність” Яна Іванілова.

Після звільнення від хащів, підрядники переходять до наступного етапу - укладання покриття. Це займе деякий час, бо, по-перше потрібно вирішити проблему дренажу. Далі майданчик вкриють бетоном, після - спеціальною травою. 

“Мы несколько раз обращались к депутатам, чтобы расчистить эту площадку и установить на ней какие-то игровые формы. Слава Богу, в фонде “Солидарность” проявили такую инициативу”, - розповідає директорка Дніпропетровського інтернату для дітей з інвалідністю Вікторія Бабанська.

Загалом в інтернаті виховують 95 дітей, 70 з яких перебувають там постійно. Орієнтовно вже у жовтні 2019 року вони зможуть гуляти на новому інклюзивному майданчику. 

 

Тегі: Дніпро,Олександр Петровський,МБФС,інтернат
Автор: МБФС