У Дніпрі під похоронний марш пронесли труну з «останками» зрубаних дерев на вулиці Короленка.

У Дніпрі під похоронний марш пронесли труну з «останками» зрубаних дерев на вулиці Короленка.

У середу, 3 липня, десятки жителів Дніпра проводили в останню путь дерева, зрубані на вулиці Короленка. Труну з «останками» платанів пронесли по центральному проспекту міста, після чого поставили його біля будівлі міської ради.

Вночі, поки місто спав, в центрі міста були по-звірячому «вбиті» все платани, які десятки років рятували від спеки перехожих на вулиці Короленка. Від неминучої загибелі їх не врятували ні численні мітинги, ні протести, ні петиції - рано вранці «останки» дерев посадили на причіп і відвезли в невідомому напрямку, - повідомляє Інформатор. Все для того, щоб перекласти комунікаційні мережі, що проходять глибоко під корінням дерев. Такий стан речей багатьох засмутило, в зв'язку з чим десятки місцевих жителів разом з активістами вирішили провести невелику демонстрацію під стінами міської ради.

 Сама ж процесія рухалася під «Похоронний марш» Фредеріка Шопена по центральному проспекту міста. Дійшовши до муніципалітету, кожен з присутніх сказав прощальні слова, після чого поставили труну на землю і просто пішли. Ця маленька трагедія в большом городе навряд чи залишиться непоміченою.

за матеріалами ІА Інформатор

Автор: МБФС