У японських супермаркетах продавців замінять роботи

У японських супермаркетах продавців замінять роботи

Інноваційні технології застосують у супермаркетах Японії: у кількох торговельних мережах вступить у дію стратегія автоматизації, що передбачає встановлення систем самообслуговування і використання спеціальних роботів для обслуговування клієнтів.

В уряді Японії обговорили з кількома операторами мереж супермаркетів питання автоматизації магазинів. У місцевих ЗМІ повідомили, що у торгових точках кількох торговельних мереж країни встановлять спеціальні реєстратори, що будуть зчитувати ціни придбаних покупцями покупок і за допомогою автоматичного касового апарата прийматимуть розрахунок та видаватимуть клієнтам решту. Як повідомляють, ця система передбачатиме наявність спеціальних роботів, що складатимуть покупки у пакет.

Розроблену систему вже протестували в одному з японських магазинів. Масове впровадження роботизованих систем потребує певного доопрацювання, у тому числі кожен товар повинен мати чіпи – спеціальні ідентифікаційні мітки. У зв'язку з цим повністю перейти на їх використання у торгових точках планують до 2025 року.

 


Автор: МБФС