У середу, 9 травня, на «Дніпро — Арені» відбувся фінал Кубка України, в якому зіграли київське «Динамо» і донецький «Шахтар». Саме «гірники» і завоювали Кубок, обігравши динамівців з рахунком 2-0.

Рахунок відкрив на 48-й хвилині форвард номінальних гостей Факундо Феррейра, який замкнув дивовижний по точності крос правого захисника Богдана Бутка 1: 0. Через 9 хвилин кияни могли зрівняти рахунок. Однак Андрій Пятов виручив команду після виходу з ним один на один Артема Бесєдіна.
На 61 хвилині зі штрафного удару забив Ярослав Ракицький, тим самим зробивши рахунок 2: 0.

Відзначимо, що «Шахтар» вже 12 раз стає володарем Кубка України.
Фінальний матч обслуговувала суддівська бригада на чолі з арбітром ФІФА 41-річним львів'янином Юрієм Можаровським. За грою на «Дніпро-Арені» спостерігала 31 тисяча уболівальників.

Це вже 12-та кубкова звитяга «Шахтаря» за часи незалежності України. У «Динамо» залишилося 11 кубкових перемог. Ще двічі почесний трофей здобував одеський «Чорноморець» і по одному разу — полтавська «Ворскла» та сімферопольська «Таврія».
Крім того, це була десята очна зустріч «Динамо» і «Шахтаря» у фіналах Кубка України. Обидві команди святкували успіх по п'ять разів: кияни — у 2003, 2005, 2007, 2014 і 2015 роках, «гірники» — у 2002, 2008, 2011, 2017 та 2018-у.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» вітає проведення великих спортивних змагань у Дніпрі і вважає, що такі дійства сприяють розвитку привабливості обласного центра та допомогають залучати молодь до спорта і здорового способу життя.
Автор: МБФС