20 січня у Брюсселі відкриється кінофестиваль на українську тематику, який проходить у столиці Бельгії щороку. Розпочнеться захід з трансляції картини «Земля» Олександра Довженка у незвичному музичному супроводі.

     Прес-служба Держкіно України повідомила про проведення щорічного фестивалю «Дні українського кіно» у Брюсселі. Початок заходу, який призначений на 20 січня, ознаменується трансляцією легендарної картини Олександра Довженка «Земля», що цього року буде транслюватися у супроводі музики, виконуваної українським етно-гуртом «ДахаБраха».

     Головною концепцією цьогорічних «Днів українського кіно» є тема дослідження кордонів. У програмі фестивалю — чотири нові стрічки українського виробництва, що вже мають визнання та отримали міжнародні нагороди. Серед них — «Українські шерифи» та «Маріуполіс», що розкривають тему національної ідентичності та свідомості людей, які живуть на територіях впливу сусідньої держави, а також «Гніздо горлиці», який показує історію української заробітчанки за кордоном.

     Відвідати кінофестиваль зможуть усі бажаючі у Центрі образотворчих мистецтв Брюсселя, що є одним з найбільших культурних закладів Бельгії.


Автор: МБФС