В Дніпропетровській обласній раді влаштували урочистий прийом для спортсменів, які посіли призові місця у міжнародних, європейських спортивних змаганнях протягом 2017 року.

Голова облради Гліб Пригунов відмітив, що Дніпропетровська область – багата на талановитих спортсменів, які своєю важкою працею демонструють унікальні людські ресурси: «Ви гордість нашої країни, нашої області. Ви приклад для всіх нас. Саме ви своїми успіхами формуєте позитивний імідж України в міжнародному просторі. Задача ж влади створити такі умови, в яких було б зручно тренуватися, які б відповідали сучасним вимогам».

Зі свого боку спортсмени подякували Глібу Пригунову за підтримку спорту, які останні роки перетворилися в цільову масштабну програму розвитку Дніпропетровської області. «Популяризація здорового способу життя – це один із пріоритетів роботи обласної ради. Реконструкції стадіонів, басейнів, будівництво спортивних майданчиків – все це заради здорового покоління українців», — підкреслив Гліб Пригунов.

Перелік спортсмені, які були запрошені на церемонію нагородження.
Панько Федір Васильович, дзюдо, Кубок Європи 09-10.09 Словаччина, 2 місце.
Казбан Артем Юрійович Артем Казбан, легка атлетика, Кубок Європи 10 000 м. 10.06 Білоусь, 3 командне місце.

Говоров Андрій Андрійович Andrii Govorov, плавання, Чемпіонат Світу 21-31.07 Угорщина, учасник Олімпіади 2016 року, 3 місце, ,, Чемпіонат Європи 11-18.12 Данія, 2 місце.
Нікішин Богдан Сергійович Богдан Никишин (Bogdan Nikishyn), фехтування, Кубок Світу 17-19.02 Канада, учасник Олімпіади 2016 року1 місце, 2 командне місце.
Чемпіонат Європи 12-17.06 Грузія 2 командне місце.
Шапран Данило Сергійович Даниил Шапран (Danil Shapran), м. Мінськ (Білорусь) 1-й Відкритий командний Кубок Світу WKC, 3 місце, ,,XII Чемпіонат світу з карате для кадетів, юнаків та дорослих і Кубок світу для дітей з карате, 23 — 25 червня 2017 року, Белград (Сербія) 1 місце, 2 місце.

Водяний Борис Андрійович, м. Мінськ (Білорусь) 1-й Відкритий командний Кубок Світу WKC, 3 місце, ,,XII Чемпіонат світу з карате для кадетів, юнаків та дорослих і Кубок світу для дітей з карате, 23 — 25 червня 2017 року, Белград (Сербія), 1 місце.
Задирко Тимур Артурович, м. Мінськ (Білорусь) 1-й Відкритий командний Кубок Світу WKC, 3 місце, ,,XII Чемпіонат світу з карате для кадетів, юнаків та дорослих і Кубок світу для дітей з карате, 23 — 25 червня 2017 року, Белград (Сербія), 1 місце.

Павлюк Аліна Євгеніївна, ,,XII Чемпіонат світу з карате для кадетів, юнаків та дорослих і Кубок світу для дітей з карате, 23 — 25 червня 2017 року, Белград (Сербія), 2 місце
Колесник Олександр Максимович Саша Колесник (Sasha Kolesnik), бадмінтон, Міжнародний турнір Czech International, 17-20.05, 3 пара.

Мартиненко Микола Дмитрович Nikolay Martynenko, бадмінтон, Міжнародний турнір Czech International, 17-20.05, 3 пара
Дружченко Іван Владиславович, бадмінтон, Міжнародний турнір YONEX Slovak Open 2017, 30.08-02.09, 1 пара
Дружченко Антон Владиславович, бадмінтон, Міжнародний турнір Estonian Youth International, 08-10.12, 2 одиночка, 2 пара, 2 мікст
Завгородня Владислава Сергіївна, бадмінтон, Міжнародний турнір Estonian Youth International, 08-10.12, 1 пара, 1 мікст
Сєдов Даніл Дмитрович, бадмінтон, International Junior Badminton Tournament “LVIV GAMES” in Memory of M. Kaminskyi, 1 місце в одиночці, 2 місце у парі
Тюрін Федір Володимирович Fedor Tiurin, бадмінтон, International Junior Badminton Tournament “LVIV GAMES” in Memory of M. Kaminskyi, 2 місце у парі
Олійник Марія В’ячеславівна, бадмінтон, International Junior Badminton Tournament “LVIV GAMES” in Memory of M. Kaminskyi, 2 місце у міксті
Закурдаєв Максим Сергійович Макс Закурдаев (Max Zakurdaev), баскетбол, Перемоги: Чемпіонат Європи 3х3 07-09.07 Нідерланди, Амстердам, 3 командне місце; володар Кубку України сезону ‎2016 — 2017 року; бронзовий призер Чемпіонату України сезону ‎2016 — 2017 років, 3 командне місце; володар Кубку; 3 місце
Тимофеєнко Станіслав Олександрович Стас Тимофеенко (Stas Timofeynko), баскетбол, Капітан команди БК «Дніпро». Перемоги: Чемпіонат Європи 3х3 07-09.07 Нідерланди, Амстердам, 3 командне місце; володар Кубку України сезону ‎2016 — 2017 року, бронзовий призер Чемпіонату України сезону ‎2016 — 2017 років, 3 командне місце; володар Кубку; 3 місце.

Журавльов Денис Павлович, баскетбол, БК «Дніпро» володар Кубку України сезону ‎2016 — 2017 року, бронзові призери Чемпіонату України сезону ‎2016 — 2017 років, володар Кубку; 3 місце.
Рибак Ірина Андріївна, Iryna Rybak, воднолижний спорт, Чемпіонат Європи та Африки з воднолижного спорту серед юнаків, кабельна версія, з 08 по 11 вересня 2017 р. у м. Сельмент (Польща), 2 місце слалом, 2 місце трамплін, 2 місце сума багатоборства
Самоволік Іван Костянтинович Иван Самоволик (Ivan Samovolik), воднолижний спорт, Чемпіонат Європи та Африки з воднолижного спорту серед юнаків, кабельна версія, з 08 по 11 вересня 2017 р. у м. Сельмент (Польща), 2 місце слалом, 2 місце фігурне катання, 2 місце сума багатоборства.
Шевцова Єва Олегівна, воднолижний спорт, Чемпіонат Європи та Африки з воднолижного спорту серед юнаків, кабельна версія, з 08 по 11 вересня 2017 р. у м. Сельмент (Польща), 1 місце, фігурне катання.
Фільченко Данило Миколайович Данил Фильченко (Danylo Filchenko), воднолижний спорт, Чемпіонат Світу з воднолижного спорту серед юнаків до 21року, 14-17 липня 2017 р. у м. Дніпро (Україна) 1 місце фігурне катання, 1 місце сума багатоборства, ,, Чемпіонат Європи та Африки з воднолижного спорту серед юніорів та юнаків 14-17 років (катерна версія, IWWF) 02 по 06 серпня 2017 р. у м. Сесенна (Іспанія) 1 місце фігурне катання, 1 місце сума багатоборства, 2 місце трамплін.

Цюцюра Марія Олександрівна Мария Цюцюра, воднолижний спорт, Чемпіонат Європи та Африки з воднолижного спорту серед юніорів та юнаків 14-17 років (катерна версія, IWWF) 02 по 06 серпня 2017 р. у м. Сесенна (Іспанія), 3 місце фігурне катання, 3 місце трамплін, 1 місце сума багатоборства
Філаретов Дамір Мірзежанович Дамир Филаретов, воднолижний, Чемпіонат Європи та Африки з воднолижного спорту серед юніорів та юнаків 14-17 років (катерна версія, IWWF) 02 по 06 серпня 2017 р. у м. Сесенна (Іспанія), 2 місце фігурне катання,3 місце трамплін, 2 місце сума багатоборства
Пінталь Ігор Леонідович, волейбол, І місце з волейболу на ІХ Всесвітніх Іграх ветеранів спорту І місце.
Балобан Сергій Миколайович Сергей Балабан, дзюдо, І місце на Чемпіонаті Світу дзюдо, Чемпіонат Європи І місце.
Чимчаурі Ілля Валікоєвич Илья Чимчиури, дзюдо, І місце на Чемпіонаті Світу з дзюдо, Чемпіонат Європи І місце.
Квіта Сергій Володимирович Квита Сергей, плавання, І місце на Чемпіонаті Світу з плавання.
Мерінов Олександр Юрійович Alexander Merinov, плавання, І місце на Чемпіонаті Світу з плавання.
Карпович Василь Васильович, легка атлетика, І місце на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики.
Шаповалов Максим Ігорович Максим Шаповалов (Maxim Shapovalov), дзюдо, І місце на Чемпіонаті Європи з дзюдо І місце.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського вітає наших спортсменів і бажає їм подальших успіхів на користь рідного Дніпра і нашої країни.

Автор: МБФС