19 грудня у Дніпровському академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка відбулася прем'єра дитячого мюзиклу «Жив був пес».

Ця вистава у свій перший день показу була благодійною. Зібрані кошти перераховані на допомогу сім'ям бійців, які загинули в АТО. 


Тільки за 2017 рік театр Шевченка у Дніпрі провів більше 50 благодійних заходів і цей не останній, впевнена керівник театру – заслужена артистка України Оксана Петровська. 

 Перед прем’єрою, яка пройшла на Свято Миколая, для дітей зробили справжнє новорічне свято. Різноманітні конкурси, розважальна програма, казкові герої – все це сподобалось і дітлахам і їх батькам. 

Новорічна ялинка та подарунки зробили гарний настрій не тільки маленьким гостям свята, а й працівникам театру Шевченка, у якого є свій український дитячий театр, вихованці котрого і виступали на цьому святі.
А після вітань у Дніпровському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка відбулася прем'єра мюзиклу «Жив-був пес», поставленого за мотивами української народної казки, яка добре відома всім завдяки чудовому однойменному мультфільму.

Режисер-постановник цієї вистави Володимир Назаров дякує всій великій команді, яка працювала над цим проектом і запрошує усіх дніпровців та гостей міста приходити на казку разом з дітьми!

Мюзикл «Жив-був пес» можна буде побачити ще 23 грудня о 17:00, а починаючі з 30 грудня по 8 січня вистава буде радувати дітей Дніпра кожен день.

Автор: МБФС