У Запоріжжі пройшли змагання на Кубок України — 2017 з греко- римської боротьби Збірна Дніпропетровской области виступила вдало. На рахунку нашої команди 3 срібні медалі і третє загальнокомандне місце серед усіх команд нашої країни.

Перше місце завоювала збірна Запорізької області, на другому атлети Київщини. Вихованці Дніпровської Академії фізичної культури і спорту здобули срібні нагороди. Це Володимир Яковлєв — вага 77 кг. Олексій Осняч – вага 82 кг та Владислав Вороний — суперважка категорія більше 98 кг.

                                  

Головний тренер збірної Дніпропетровської області і президент обласної федерації греко — римської боротьби Микола Ставрінов відзначив успіх наших спортсменів і вважає що вони прогресують і знаходяться на вірному шляху для подолання нових завдань. Також він відзначив якісну та збалансовану допомогу для підготовки спортсменів керівництва Дніпровської Академії фізичної культури і спорту та Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність», які завжди опікуються і юними і дорослими спортсменами з вільної та греко — римської боротьби Дныпропетровщини.

Автор: МБФС