18 листопада 2017 р. в залі Київського Національного Академічного театру оперети відбулась Х Ювілейна церемонія нагородження Всеукраїнської Премії «Жінка III тисячоліття». 

Відзначимо, що премією нагороджуються жінки, які досягли успіху в особистому і професійному житті, займаються благодійністю, які беруть участь у громадському житті, а також досягли успіху в різних сферах: науці, мистецтві, спорті. Свої статуетки в цей вечір отримали депутати, лікарі, актори театру і волонтери.

В цьому році були нагороджені успішні і видатні жінки України. Серед них і видатні особистості Дніпра — Директор Дніпропетровського академічного музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка, заслужена артистка України Оксана Петровська та меценат, волонтер та підприємець Вергуш Арутюнян. Вони є справжніми патріотами Дніпра та України і ведуть активну громадську діяльність направлену на зміцнення нашої громадськості та української державності. Після отримання нагород у своїй промові зі сцени і Оксана Іванівна і Вергуш Фероївна звернули увагу на те. що необхідно підтримувати нашу українську культуру. допомогати нашим воїнам, які зберегають наш спокій и мир. Особливу увагу треба звернути і на наших волонтерів, які показують суспільству дива героїзму та патріотизму. 

Серед представниць Дніпропетровщини, відзначених на церемонії також 11-разова чемпіонка України, Європи та світу, майстер спорту міжнародного класу в кульовій стрільбі Наталія Мудрик з Кривого Рогу і екс-королева краси Дніпропетровська Лілія Ватсон. Серед інших переможниць в розділі «Знакова постать» – народний депутат України Ірина Луценко і директор Інституту раку, заслужений лікар України Олена Колесник, в розділі «Рейтинг» – генеральний директор ТДВ «Трембіта» Стелла Станкевич, мати будинку сімейного типу (22 дітей) Орися Примак (м. Рівне), паралімпійська чемпіонка з карате Карина Янчук, начальник управління освіти Шевченківської РДА м. Києва Євгенія Ярова,, лейтенант міліції (в запасі, травмована при затриманні правопорушника),, генеральний продюсер телеканалу ZIK, журналіст Наташа Влащенко, голова сільської ради Гайсинського району Катерина Романенко, директор ліцею «Наукова зміна», заслужений працівник освіти України Марія Лисенко, громадянка Ісландії, яка пропагує українську культуру – Марія Шрамко, та навіть спеціальний гість церемонії – громадянка Швеції Маделейн Волгрен Вікері, а також представниці малого і середнього бізнесу, дизайнери, громадські діячки.

Церемонія нагородження – це визначна подія для країни і водночас зворушливе свято
В цей день тут були присутні всі обов'язкові атрибути красивої церемонії. Від входу до залу для глядачів і гостей проводжала червона килимова доріжка, на якій преса чинно обдаровувала фотоспалахами жінок у вечірніх сукнях і одягнених з голочки чоловіків. Зірок вечора обсипали пелюстками троянд. Інтелігенцію пригощали вином і вручали подарунки від спонсорів. Абсолютно всі гості з задоволенням позували перед фотографами і робили селфі на тлі «доріжки». В кулуарах йшло добре спілкування та активне знайомство.

Тож Х Ювілейна церемонія нагородження Всеукраїнської Премії «Жінка III тисячоліття» черговий раз підкреслила важливість активної громадянської позиці українських жінок.

Автор: МБФС