Учні та вчителі з духовно-культурного центра Українське подвір'я при Дніпровській Єпархії УПЦ КП та за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровского «Солідарність» завітали у Дніпровський дитячий будинок-інтернат, де організували свято для дітей. 

«Дніпровський дитячий будинок-інтернат» є соціально медичним закладом для постійного проживання дітей від 4 до 18 років з вадами фізичного розвитку і ураженням центральної нервової системи, які потребують стороннього і медичного обслуговування. Будинок-інтернат розрахований на відділення 1 профілю — для дітей з фізичними вадами і нормальним інтелектом дошкільного та шкільного віку, для яких самостійне пересування значно ускладнене або неможливе. Деякі з них частково себе обслуговують. Це відділення розраховане на 90 чоловік. 

В цей день для дітей влаштували музичну програму. шоу мильних бульбашок цікаві ігри і головне спілкування та увагу дітей Українського Подвір я. Для багатьох учнів недільної школи Дніпра цей візит став своєрідним потрясінням. Побачивши вперше таких дітей вони не втримали сліз. Діти з дитячого будинку залюбки спілкувались з гостями, Для них це безумовно важливо, а головна подія — саме спілкування та нові знайомства.
Для дітей організували своєрідну лотерею.в розіграші котрої взяли участь усі вихованці дитячого будинку .

Вона носить назву «Чарівна скринька». Кожен бажаючий приготував записку зі своїм побажанням з надією що таке бажання обов язково відбудеться. В Українському Подвір ї та Міжнародному благодійному фонді Олександра Петровського «Солідарність» розуміють що нашим дітям треба вчитися бути щедрими на добро. Важливо розуміти яке буває іноді дитяче життя. Адже так важливо вміти ділитись любов'ю з тими, кому це життєво необхідно

Автор: МБФС