17 жовтня у Дніпрі в коворкінгу «Спалах» стартував семінар для журналістів та громадських активістів «Свобода слова».
Свобода слова та кібер-злочини, співпраця з міжнародними правозахисними організаціями, поширення інформації у соцмережах. Такі теми розглядають на семінарі для журналістів та громадських активістів у Дніпрі.
Представник Інститут масової інформації розповів, що у вересні цього року ІМІ зафіксував в Україні загалом 40 випадків порушень свободи слова та прав журналістів. Це найбільша кількість порушень зафіксована з початку року.
«У світлі останніх подій в Україні тема безпеки журналістів стає все більш актуальною. Зобов’язання держави захищати життя та безпеку журналістів, а також ефективно розслідувати злочини, вчинені проти журналістів, закріплені в Європейській конвенції з прав людини та підтверджені практикою Європейського суду з прав людини. Наразі ІМІ пильну увагу присвячує дослідженню ефективності роботи правоохоронних органів у розслідуванні злочинів, вчинених проти журналістів в Україні за останній час», — зазначив фахівець.

Під час семінару місцеві журналісти та активісти ведуть дискусію, спілкуються та задають актуальні питання. Захід триватиме протягом 2 днів.

Автор: МБФС