14 жовтня, в День захисника України, у Дніпрі провели урочистості на честь тих, хто захищає рідне місто і нашу країну. Не став винятком і Дніпровський район області. На Слобожанському проспекті поруч з Районним Будинком культури і пам'ятником загиблих героїв минулого провели урочистості.

День захисника України з 2014 року є державним святом. А в цей день 14 жовтня також відзначають свято Покрова пресвятої Богородиці і День українського козацтва. тому серед гостей свята можна було побачити і представників нашої армії і ветеранів АТО з сім ями і представників української церкви. Після вшанування захисників нашої вітчизни та покладання квітів для громади та гостей підготували святкову концертну програму. Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» теж долучився до свят і приготував для сімей учасників АТО подарунки – квитки нового театрального сезону Академічного Дніпровського театру ім. Тараса Шевченка. Фонд завжди намагається допомогти нашим захисникам і воїнам АТО, як діючим. так і ветеранам та і їх сім' ям.

Мета Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» — підтримка та допомога тих, хто захищає нашу країну і є патріотом нашої державності.

Автор: МБФС