Разом із представниками Дніпровської Єпархії УПЦ КП та культурно просвітницьким центром — Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» організували свято для дітей та сімей парафіян. На зустріч були запрошені і воїни АТО з сім ями. 

Також взяли участь у святі Владика Симеон та віце президент фонду Яна Іванілова інші гості. Не обійшли осторонь цю подію і центральні телеканали міста Дніпро. У цілому свято добра та пам яті і шанування наших воїнів вдалося.
Покрова — свято, яке шанується українцями здавна. Цього дня тут зібрали на Українському подвір’ї дружню родину. Пили чай, співали
багато народних пісень, слухали бандуру. За великим столом зібрались всі свої, щоб розділити радість свята! Діти організували справжній концерт та спільними зусиллями зібрали та зробили подарунки бійцям, які захищають нашу країну
В ці дні, коли наша країна святкує День Захісника Вітчизни ми Дякуємо нашим воїнам за те, що можем відчувати себе захищеними! Дякуємо капеланам, що молитесь за мир та здоров’я воїнів! Дякуємо щирим українцям, які пліч-о-пліч розвивають нашу країну!
Разом ми сила! Разом ми міцна, велика Україна!
З повагою до вас Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність».

Автор: МБФС