11 жовтня Православна Церква вшанувала пам’ять Собору преподобних Києво-Печерських у Ближніх печерах.

Серед Сонму цих Святих є і прп. Симеон Києво-Печерський, ім’я якого Архіпастирю дали під час постригу.
З нагоди великої події, 11 жовтня у Дніпрі відбулося святкове богослужіння у центральному єпархіальному храмі на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість».

Багато вірян та мешканців обласного центру в цей день прийшли на молитву і з метою підтримати Владику Симеона — Єпископа Дніпровського та Криворизького. Присутні взяли участь в урочистій службі та розділити духовну радість з нагоди свята. В храмі в цей день урочисто заспівати многоліття Патріарху Філарету, всьому єпископату, воїнам України, які охороняють наше мирне небо над головою, а також усім, кому небайдужа доля України та Української Церкви!
Привітати керуючого Дніпровькою Єпархієї УПЦ КП Владику Симеона з Днем Янгола прийшли парафіяни, народні депутати України, представники керівнитства районів м.Дніпро. представники міської та обласної влади а також почесні гості з інших областей країни — представники і керуючі Єпархіями УПЦ КП.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» приєднується до багато чисельних привітань і бажає Владике Симеону многая лета і як завжди працювати на на користь добрим людям, на користь Україні та Дніпровській землі.


Автор: МБФС