21 вересня 2017 р. храмовий комплекс Різдва Пресвятої Богородиці в м. Дніпро відзначив свій перший ювілей.

П ять років тому меценат єпархії, патріот Дніпра, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський зробив все для того щоб тут
з явився новий храм, який став ще одним осередком української духовності та культури. Олександр Володимирович власним коштом побудував цю перлину Дніпра на честь всіх матерів, а до ювілейного свята подарував нове прекрасне панікадило, яке додало ще більшої величі цьому храму.

Відтепер тут кожен день є життя і мірське і духовне, а храм став знаковим місцем для дніпрян- говорить настоятель храму протоієрей Віталій Лопушанський та голова Новокодацького району Олег Денисенко.

Також цього дня розділити духовну радість з дніпрянами прибув єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій та друг єпархії, настоятель столичного храму Різдва Христового протоієрей Миколай Салабай, який доклав багато зусиль для будівництва цього чудового духовного куточка.

Серед гостей на молитві були присутні: окрім мецената єпархії, президента МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського з дружиною та друзями, а також мамою — директором і художнім керівником Дніпропетровського драмтеатру ім. Шевченка Оксаною Іванівною Петровською, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Олександрович Пригунов, заступник мера м. Дніпра Олександр Віталійович Шикуленко та інші.

Після молитви, яку очолив Владика Симеон — привітали з днем народженням віце-президента МБФ «Солідарність» Яну Юріївну Іванілову.
Після молитви та привітань здійснили крестний хід навколо храму а завершилась урочиста подія козацьким многоліттям всім присутнім, концертом та святковою трапезою для всіх бажаючих.
Для мешканців району і парафіян в цей день зробили святковий концерт де виступили артисти Дніпропетровського драмтеатру ім. Шевченка.

Автор: МБФС