Крим поступово втрачає популярність серед українських громадян. Так, за інформацією, повідомленою Державною прикордонною службою України, за останні півроку потік відвідувачів окупованого півострова зменшився на 16 відсотків порівняно з минулим роком.

За офіційною інформацією, наданою Державною прикордонною службою України, у першій половині 2017 року кількість українських громадян, які перетнули кордон з окупованим півостровом, суттєво зменшилася у порівнянні з минулорічними показниками.

Зокрема, порівняно з підсумковими даними за 2016 рік кількість відпочивальників у Криму зменшилася на 16 відсотків і складає на цей момент понад 37 мільйонів осіб. Якщо порівнювати з тим самим періодом 2016 року, за інформацією прикордонної служби, зменшення громадян, які перетнули кордон, стало меншим на 5%.

Крім цього, спеціалісти прикордонної служби повідомили про те, що з початку року у проїзді через кордон було відмовлено 12 тисячам громадян з різних причин: через наявність недійсних документів чи встановлені обмеження на в’їзд чи виїзд з контрольованої території України.

Автор: МБФС