Верховна Рада прийняла рішення про створення Українського культурного фонду. Таку назву матиме державна організація, що займатиметься питаннями культурного розвитку України та розпочне свою роботу найближчим часом.

У парламенті було прийнято рішення про створення Українського культурного фонду, що становитиме бюджетну організацію та буде займатися сприянням національно-культурного розвитку України.
Діяльність фонду, за визначенням прийнятого Верховною Радою законопроекту, буде координуватися органом виконавчої влади, що відповідає за формування та реалізацію державної політики у культурній та мистецькій сферах держави.
Незабаром відповідальним органом – Міністерством культури, буде прийнято рішення про призначення голови створеного фонду. Ця посадова особа здійснюватиме свою діяльність на громадських засадах і зможе перебувати на своєму пості не більше 4 років.
Що стосується фінансування, за прийнятим Верховною Радою законом на діяльність і розвиток Українського культурного фонду буде виділятися визначена законом про Державний бюджет сума. Однак незважаючи на державний характер утримання фонду фінансування з альтернативних джерел закон не забороняє.

Автор: МБФС