З 1квітня стартує державна програма, за якою найбільш необхідні ліки станутьдоступними для громадян. До переліку медикаментів, які можна отриматибезкоштовно або з невеликою доплатою, ввійдуть окремі життєво важливіпрепарати.

ВолодимирГройсман повідомив, що 1 з квітня розпочала свою дію урядова програма «Доступніліки». Вона передбачає можливість отримання громадянами ліків безкоштовно абозі значною знижкою. У програмі братимуть участь окремі аптеки, які зазначені упрограмі, ініційованій Кабміном. В аптеках, визначених програмою, надаватимутьліки за умови пред’явлення покупцем рецепту.
Згідно з програмою «Доступні ліки», безкоштовні медичні препарати видаватимутьлише громадянам, що мають серцево-судинні захворювання, діабет другого типу табронхіальну астму. Окремі ліки можна буде отримати безоплатно, інші – зізначною знижкою. Ознайомитися більш детально з переліком ліків можна,звернувшись до Реєстру лікарських засобів на сайті Міністерства охорониздоров’я. Список аптек-учасниць програми можна при зверненні на сайти органівмісцевої влади.<o:p></o:p>

Автор: МБФС