2 червня 2017 р. у місті Дніпро відбулось урочисте богослужінняз нагоди закінчення навчального року у Дніпровській духовній семінарії тапершого випуску. Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» з гордістю і радістю пишається  цією подією. Фонд завжди допомагає іпідтримує УПЦ і зокрема її Дніпровську єпархію і радіє тому що відбувся першийвипуск академії, яку всіляко і в повній мірі завжди підтримує. 

Очолив молитвуголова Синодального управління у справах духовноїосвіти, Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький іБілоцерківський Епіфаній. На святі іісторичній події був присутній і президент МБФ Солідарність ОлександрПетровский, який завжди підтримує Українську церкву, духовність, справедливістьта патріотизм Дніпра і країни в цілому. Після молитви, уСвято-Петро-Павлівському семінарському храмі відбувся урочистий Акт з нагодипершого випускного.Розпочав урочисту подіюректор навчального закладу протоієрей Сергій Нарольський.З вітальним словом доприсутніх звернувся голова Синодального управління у справах духовноїосвіти, Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький іБілоцерківський Епіфаній, після якого і  вручили  дипломи випускникам. 

Дипломи та вітання вручав і меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність»Олександр Володимирович Петровський разом зі своєю  мамою ОксаноюІванівною Петровською — директоромта  художнім керівником Дніпропетровськогодрамтеатру ім. Шевченка.Взагалі, як візначили присутні –це важлива подія дляукраїнської церкви саме у центрально-західному регіоні нашої країни і саме тутвипуск духовних особ відбувся вперше. 

Після молитвисоборне духовенство звершило Подячний молебень та виголосили многоліттядуховному наставнику семінарії, Його Святості, Святійшому Патріарху Київськомуі всієї Руси-України Філарету, Преосвященним митрополитам, архієпископам,єпископам, викладачам, випускникам, студентам та фундаторам навчального закладу.А закінчилася урочиста подія  святковимконцертом народної та духовної музики та спільною  світлиною.<o:p></o:p>

Автор: МБФС