У Німецькому місті Дортмунд створилиреабілітаційний центр для залежних від інтернету. Постраждалі відінтернет-залежності, передусім молодь, зможуть перебувати у цій установі до 2 років,до повного позбавлення цієї проблеми.

У місті Дортмунд, що у Німеччині,відкрили реабілітаційний центр, що матиме за мету лікування інтернет-залежнихлюдей. У цій єдиній спеціалізованій у країні установі пацієнти зможуть нелікуватися тимчасово, а постійно проживати до 2 років. Методи лікування відінтернет-залежності будуть включати тривале перебування пацієнтів на свіжомуповітрі, заняття спортом, у тому числі тренування у тренажерному залі та велопоїздки,відвідування театру та інше. За повідомленням керівництва новогореабілітаційного центру, його пацієнти не будуть змушені повністю відмовлятисявід улюблених гаджетів – користуватися телефоном чи планшетом їм дозволенопротягом години кожної доби.<o:p></o:p>

Незважаючи на те, що у Німеччині вжеіснують невеликі амбулаторії для залежних від інтернету, повноціннийреабілітаційний центр з постійним проживанням створений вперше. Головноюпричиною для його відкриття є збільшення кількості людей, які мають патологічнузалежність від інтернету, смартфонів чи планшетів, подібну до залежності віднаркотичних речовин.

Автор: МБФС