ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ГЕРІАТРИЧНОГО ПАНСІОНАТУ.

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ГЕРІАТРИЧНОГО ПАНСІОНАТУ.
253889 ПЕРЕГЛЯДІВ

У закладі департаменту соціального захисту Дніпропетровської області - КЗ «Дніпропетровський геріатричний пансіонат Дніпропетровської обласної ради», який розташований в обласному центрі по вул. Гаванській, 15 - продовжується ремонт та відновлення, яке відбувається завдяки зусиллям Міжнародного благодійного фонда Олександра Петровського «Солідарність» за ініциативи та особисто фінансової підтримки його президента.

Як ми повідомляли, вже закінчено капітальний ремонт великої частини активно функціонуючого приміщення пансіоната на другому поверсі. Зроблені були ремонтні роботи великого переходу між корпусами біля їдальні, де кожен день харчуються підопічні закладу. Проведений капітальний ремонт, починаючи від стелі, стін та вікон. Заміна освітлення, старих дверей на нові, старий пластик на сучасну фарбу на стіни, нові поручні для поліпшення руху, а нові енергозберегаючі вікна відтепер допоможуть зберегти тепло і створять затишок і для персоналу і для тих хто постійно проживає саме тут.

А 10 липня 2019 року пансіонат з робочим візитом відвідала віце-президент Міжнародного благодійного фонда Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріівна Іванілова. Зараз здійснюється ремонт переходу між блоком А і Б та головної вхідної групи вже на першому поверху закладу і відбулася перевірка ходу робіт та консультація з представниками керівництва пансіонату. Також 
Міжнародним благодійним фондом Олександра Петровського «Солідарність» за ініциативи та фінансової підтримки його президента буде відремонтовано і перетягнути 33 єдиниць м‘яких меблів на першому поверсі. А це дивани, крісла і пуфи. Заступник директора Дніпропетровського геріатричного пансіонату з медичної частини Сергій Володимирович Зуб відзначив важливість допомоги фонда та його президента Олександра Володимировича Петровського за постійну та вкрай необхідну підтримку людям і закладу в цілому.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео