​У Дніпрі провели традиційний Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв «Дніпровські Пороги»

​У Дніпрі провели традиційний Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв «Дніпровські Пороги»
249037 ПЕРЕГЛЯДІВ

16-18 лютого Дніпро зустрічав учасників XV Всеукраїнського фестивалю національних бойових мистецтв «Дніпровські пороги».

Організатори Фестивалю: Комунальний позашкільний навчальний заклад Дитячо-юнацький центр «Штурм» Дніпровської міської ради, Громадська організація «Федерація козацького традиційного бойового мистецтва «Спас».

Генеральний партнер Фестивалю Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність».
В рамках Фестивалю в спортивному комплексі УДХТУ відбулись змагання з Українського рукопашу «Спас», боротьби «навхрест» та мистецького напряму «Однотан», які зібрали понад 250 представників Дніпропетровської, Київської, Черкаської, Рівненської, Запорізької, Полтавської областей.

Урочисте відкриття своїми виступами прикрасили зразкові хореографічні колективи «Мікс» та «Індіго», а також показовий виступ збірної команди Дніпропетровської обласної федерації «Спас».

З привітальними словами до учасників звернулись:
Президент Всеукраїнської федерації «Спас» Олесандр Притула,
Віце-президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Яна Іванілова,
Директор КПНЗ ДЮЦ «Штурм» ДМР, Заслужений працівник освіти України Ірина Герліванова і
Президент ГО «Федерація козацького традиційного бойового мистецтва «Спас» Генадій Поляков. 

Протягом дня в залі працювала виставка народних майстрів, виставка зброї козацької доби та сучасного озброєння, проводились майстер класи з ножового бою, фланкування та рубки шаблями, а також тактика роботи з вогнепальною зброєю.

Змагання відбувались одночасно на 3-х майданчиках, а в загальному заліку найбільшу кількість нагород здобули представники Дніпропетровщини.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» завжди підтримує фестиваль «Дніпровські пороги» і завжди підтримує нашу молодь у прагненні до розбудови і пізнанню української національної культури.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео