buttons

​“День варення” для хлопців та дівчат Дніпровського дитячого Будинку-Інтернату.

​“День варення” для хлопців та дівчат Дніпровського дитячого Будинку-Інтернату.

01.09.2021

26 вересня у КЗ «Днiпровський дитячий будинок-iнтернат» ДОР», в рамках своєї нової програми «Ми зможемо», Мiжнародний благодiйний фонд Олександра Петровського «Солiдарнiсть» органiзував для хлопчикiв та дiвчат з інвалідністю та особливими потребами “День варення” – смачне свято працi та солодощiв! На захід, віце-президент Мiжнародного благодiйного фонду Олександра Петровського «Солiдарнiсть» Світлана Сербіна, запросила справжнього професіонала своєї справи, майстра Олену Комарову.

Майстер Олена вже давно займається консервацією, отже iз задоволенням вирiшила поділитися знаннями з вихованцями дитячого будинку- інтернату.
Спочатку iнструктаж, а потiм і до справи! Нелегко було нарiзати складовi для майбутнiх смаколикiв. Але дiти працювали старанно і з натхненням. Як результат – обробленi фрукти з цукром варяться на плитi та незабаром потраплять у баночки. Взимку дiти зможуть скуштувати варення, яке приготували власноруч.

Мiжнародний благодiйний фонд Олександра Петровського «Солiдарнiсть» прагне проводити якомога бiльше заходiв у КЗ «Днiпровський дитячий будинок-iнтернат».
Саме тих заходів, якi будуть сприяти розвитку корисних навикiв у дiток для дорослого життя.

en_US