“Українське подвір’я” відкриває для дніпрян нові курси

“Українське подвір’я” відкриває для дніпрян нові курси
141929 ПЕРЕГЛЯДІВ

У духовно-культурному Центрі «Українське подвір’я» 1 вересня відбувся день відкритих дверей. У розкладі з'явилося шість нових напрямків для малих і дорослих.

Духовно-культурний центр “Українське подвір'я” вже три роки працює в середмісті Дніпра, на території Єпархії. Його директорка Ганна Пустиннікова наголошує, центр ставить на меті духовне й патріотичне виховання дітей. Але цьогоріч подбали і про дозвілля батьків. Тож курси – на будь-який смак, незалежно від віку.

“У нас буде такий новий напрямок, як уроки безпеки дітей. Для дорослих – відповідальне батьківство та українська мова. Також заплановані християнська етика та естетика, театральна студія “Крила” і багато іншого”, - розповідає директорка “Українського подвір'я” Ганна Пустиннікова.


Викладачі самостійно представили свої курси. Наприклад, заняття про безпеку для дітей вестиме досвідчена правоохоронниця Ганна Карпеченкова. Вона каже, уроки підійдуть для малечі від 5 років. Їм розповідатимуть, як поводити себе на вулиці, правильно переходити дорогу та як поводитись з незнайомцями. Крім того, Ганна Карпеченкова вестиме і курс для дорослих. Він - про відповідальне батьківство.

Ще один курс – уроки доброти. Разом з Яною Іваніловою, віце-президенткою благодійного фонду “Солідарність”, слухачі працюватимуть над власними почуттями, думками та вчинками.

Усі курси – безкоштовні.

“Велика подяка Олександру Володимировичу Петровському як меценату Єпархії, і як благодійнику цієї школи. Завдяки йому маємо змогу проводити ці уроки безкоштовно. На безоплатній основі все: початкові уроки англійської мови, початок християнської етики, уроки для дорослих. Дуже приємно, що сюди приходять не тільки діти, а й дорослі, які шукають відповіді на свої запитання”, - зауважив керуючий дніпровською Єпархією православної церкви України Владика Симеон.
 

 

Аби записатися на курси, потрібно подати заяву працівникам “Українського подвір’я” або заповнити анкету на сайті https://www.voskresna.dp.ua

Теги: МБФС ,Олександр Петровський ,Українське подвір'я
Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео