СПОРТИВНИЙ КЛУБ ДНІПРА "ДЗЮДО-80" ПРОВІВ СПІЛЬНЕ ВІДКРИТЕ ТРЕНУВАННЯ ПРИСВЯЧЕНЕ ПОЧАТКУ НОВОГО СЕЗОНУ. (ВІДЕО)

СПОРТИВНИЙ КЛУБ ДНІПРА "ДЗЮДО-80" ПРОВІВ СПІЛЬНЕ ВІДКРИТЕ ТРЕНУВАННЯ ПРИСВЯЧЕНЕ ПОЧАТКУ НОВОГО СЕЗОНУ. (ВІДЕО)
29227 ПЕРЕГЛЯДІВ

У спортивному залі зібралися де кілька поколінь дзюдоїстів. Поруч і спілкувалися і займалися зовсім юні спортсмени та досвідчені представники клубу. А серед них є вже багато призерів та чемпіонів різних змагань. Це Микита Матлашевский - срібний призер чемпіонату Європи з дзюдо серед юніорів (Словенія), Олег Вередиба - бронзовий призер чемпіонату Європи з дзюдо серед кадетів (Боснія і Герцеговина), Чотириразовий срібний призер Кубків Європи з дзюдо серед кадетів, Триразовий бронзовий призер Кубків Європи з дзюдо серед кадетів і він же отримав ліцензію на III Юнацькі Олімпійські Ігри. А також Марія Меркулова, Катерина Саблева і Єлизавета Горб - чемпіонки Європи з самбо 2018 роки (Чехія) та багато інших провідних дзюдоїстів.

В гості до них в цей день завітали гості і друзі. Почесний президент клубу «СК Дзюдо-80» Олександр Володимирович Петровський, Єпископ Дніпровський та Криворізький УПЦ КП Симеон, віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Іванілова, Ієромонах Дніпровської Єпархії УПЦ КП Ісаакій, президент клубу Лев Луценко, директор регіонального центру професійно-технічної освіти Дніпра Кривозуб Віктор Маркович та інші. Усі разом привітали хлопців та дівчат зі святом і побажали їм вдалого та успішного навчального і тренувального року. Керуючий Дніпровською Єпархією УПЦ КП Владика Симеон провів богослужіння, прочитав молитву, освятив спортсменів святою водою і подарував кожному гарний настрій, наголосивши про те, що чемпіонів він буде вінчати особисто. 

Почесний президент клубу Олександр Володимирович Петровський привітав усіх з початком нового навчального і спортивного року і побажав успіхів в досягненні високих спортивних результатів.
Після вітань спортсмени і тренери продовжили перше тренування, а почесні гості оглянули хід будівництва майданчика нового спортивного комплексу – «Академія спортивних єдиноборств».

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» вітає спортсменів та тренерський штаб на чолі з Анатолієм Пирогом з новим навчальним роком і бажає перемог, і в навчанні і на татамі та буде завжди, як і раніше підтримувати дніпровський спорт і перспективних спортсменів.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео