​У Дніпрі відкрили почесне консульство Латвійськоі Республіки.

​У Дніпрі відкрили почесне консульство Латвійськоі Республіки.
168316 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Дніпрі відкрили почесне консульство Латвійськоі Республікм.

Відкриття відбулося 23 серпня в культурно-діловому центрі «Менора». В цей день біля дверей нового консульства зібралося багато представників Латвіі та інших країн, журналістів, мешканців Дніпра та гостей міста. Серед почесних гостей заходу були присутні меценат та громадський діяч, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, голова обласноі ради Гліб Пригунов, надзвичайний і повноважний посол Латвійської республіки в Україні Юріс Пойканс, почесний консул Латвії в Дніпропетровській області Петро Декальчук, радник президента Латвії з економічних питань Андіс Якобсонс, депутати Латвійського парламенту та інші. 

Саме голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Прігунов разом з надзвичайним і повноважним послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом і почесним консулом на Дніпропетровщині Петром Декальчуком, розрізали символічну стрічку на вході в представництво Латвії. Після гімну делегація урочисто увійшла в свій новий офіс.

Гліб Прігунов привітав консула з новою посадою і висловив своє бажання відкрити рейси Дніпро-Рига. «Я радий, що в цей святковий день в центрі Дніпра з'явився ще один європейський центр. Я дякую за підтримку посла і всіх, хто приєднався до підготовки. Вітаю вас»
А Латвійські колеги почесного консула Петра Декальчука зробили йому подарунок на честь нової посади - традиційний червоний галстук в смужку, який він одразу примірів на себе.
Почесний консул у Дніпропетровський області Петро Декальчук розповів, що відкриття консульства - це яскрава подія і дуже важливий крок на зустріч Європі, нових цінностей і можливостям. 

Посол Латвійської Республіки Юріс Пойканс зазначив що це вже 4 почесне консульство в Україні. Далі планують відкривати представництва в Харкові, Запоріжжі, Полтаві та Ужгороді.

Після офіційної частини, разом з президентом Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександром Володимировичем Петровським представники Латвійської делегації оглянули найбільшу в світі Менору, (подарунок Олександра Петровського Еврейській громаді) та сучасний медичний центр, розташований у культурно-діловому центрі «Менора».

Завершився урочистий вечір спільною світлиною та спілкуванням зі ЗМІ.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео