Родини загиблих воїнів АТО з Дніпропетровщини зможуть відпочити на морському курорті.(Відео)

Родини загиблих воїнів АТО з Дніпропетровщини зможуть відпочити на морському курорті.(Відео)
250450 ПЕРЕГЛЯДІВ

Для родин загиблих героїв російсько-української війни зробили добру справу. Завдяки зусиллям мецената та патріота Дніпра і України, президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського, матері і батьки воїнів, їх діти та родичі зможуть оздоровитися на Азовському морі. Олександр Володимирович організував для громадської організації «Родинне коло» поїздку до санаторію на узбережжі Херсонської області та за свої особисті кошти вирішив транспортне питання. Два комфортабельних автобуси доставлять родини до місця відпочинку та назад до обласного центру. 

На відпочинок відправилися 121 представник громадської організації зі всієї Дніпропетровської області. А це матері, батьки та їх близькі з Дніпра, Дніпровського району, Кривого Рогу, Нікополя, Покровського, Кам’янського, Петропавлівки, Криничок, Солонянського, П’ятихатького районів та інших міст та сіл Дніпропетровщини. Делегація з Дніпра відправилася з центрального ж д вокзалу обласного центру 18 серпня.

Дніпряни будуть відпочивати на Азовському морі, у селищі Стрілкове на Арабатській косі у пансіонаті «Дніпро» до 25 серпня. Представники ГО «Родинне коло» сподіваються не тільки відпочити, а й поспілкуватись, ближче познайомитись один з одним.
Є поруч і лікувально-мінеральний струмок та лікувальний грунт. Неподалік від джерела розташоване солоне озеро. Воно багате солями, блакитною глиною і лікувальними грязями.
Разом з Дніпропетровською делегацією до місця дислокації відправилася і відома українська музична група «Вертеп» на чолі з її лідером Тимофієм Хом’яком. Музиканти дадуть там патріотичний концерт для родин загиблих воїнів та для відпочиваючих.
Голова громадської організації «Родинне коло» Сергій Ніконов від імені усіх родин висловив подяку за організацію відпочинку президенту Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександру Володимировичу Петровському і зазначив,що це дуже важливо для психологічної розвантаженості матерям, вдовам та батькам наших героїв, які віддали життя за свободу країни.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео